Futbol

Mustafa Er: ‘’ Herkes Üzerine Düşen Dersleri Çıkarması Lazım”

Teknik Direktörümüz , Trabzonspor galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada “Herkesin A’dan Z’ye dersler çıkartması gereken bir sezon olduğunu” belirtti.

enik Direktörümüz Mustafa Er, “Öncelikle maçı kazandığımız için çok mutluyuz. Maçtan önce inancımızı yitirmeyeceğimizi ve son ana kadar savaşmaya devam edeceğimizi soyunma odasında konuşmuştuk. Skor ne olursa olsun oyuncularımız söz vermişlerdi. Mağlup düşmemize rağmen geri adım atmadılar. Bizim için çok önemli maçtı. Kulüp olarak A’dan Z’ye dersler çıkarmalıyız. Bu kulüp burada olmamalı. Şampiyonluk yaşamış büyük kulüplerinden birisiyiz. Önümüzdeki sene hak ettiği zirve yarışında olacaktır” dedi.

Maç sonunda soyunma odasındaki duygu yoğunluğunun sorulması üzerine Er, “Soyunma odasında duygu yoğunluğu çok fazlaydı. Tüm sezonun emeği bir maça sıkışmıştı. Taraftarlarımız da takım iyi olsun diye mücadele ediyorlar. Bursaspor camiası tüm dinamikleriyle kenetlendiği zaman çok büyük bir güç olduğunu herkese gösteriyor. Herkes bu sene üzerine düşen dersi almak zorunda. Alırsa bu kulüp çok daha iyi yerlere gelecektir. Yolumuza çok daha kuvvetli adımlarla ilerlemek zorundayız” dedi.

Bir medya mensubunun “Çok kritik dakikalarda Bilal’i oyuna aldınız. Bilal hakkında neler söylemek istersiniz?” sorusuna Mustafa Er, ”Bilal’e devre arasında “İyi ısın, seni oyuna alacağım” demiştim. Maçı mutlaka kazanmamız gerekiyordu. Golü yiyince de hemen yanımıza aldım. Bilal çok kaliteli bir oyuncu. Bugün sahada olmasını istiyorduk ama taktiksel anlamda maçı sonradan girerek değiştirebileceğini konuşmuştuk. Adeta maçı çözen isim oldu. Ciddi anlamda katkısı oldu” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün