Mustafa Er’in kritik kararları

  • 05 Haziran 2017
  • 215 kez görüntülendi.
Mustafa Er’in kritik kararları

Kanatsızkuş neden kadroda yoktu? Yıldırım niye 11’de başlamadı?

’un tarihi Trabzon galibiyetinde en önemli rollerden birisi de son maçta görevi devralan genç teknik adam ’indi. Kaptan Batalla’nın da maç sonrası hakkını verdiği Er, gerek Ordu kampında yaptığı toplantılar, gerekse maç günü konuşmalarıyla ön plana çıktı, büyük takdir topladı.

TEKNİK EKİPTE OLACAK

Başkan Ali Ay ve yöneticiler Mustafa Er’den övgüyle bahsederken, genç çalıştırıcının önümüzdeki sezon da teknik ekip yapılanmasında yer alacağı öğrenildi. Mustafa ’nın, Trabzon maçında aldığı iki kritik karar da çok konuşuldu. İlki genç oyuncu Kubilay Kanatsızkuş’un kadroda yer almamasıydı.

KUBİLAY’DA O HIRSI GÖREMEDİ

Mustafa Er’in, Kubilay’la yaptığı özel toplantıda, genç oyuncunun gözlerinde ve konuşmalarında o hırsı görmediği için 18’de yer vermediği belirtildi. Mustafa Hoca, moral olarak çok iyi durumda olan Sercan’ı ilk 11’de başlatmamasının nedeni olarak da, işlerin kötü gitmesi durumunda tecrübeli oyuncunun hırsından ikinci yarıda faydalanmak için olduğunu gösterdi.

“BİR KEZ DAHA YAŞAMAK İSTEMİYORUM”

Maç gecesini yöneticilerle beraber uykusuz geçiren Mustafa Er’in, ‘Ben küme düşme üzüntüsünü bir kez yaşadım. Bir daha bunu görmek istemiyorum. üzerimdeki sorumluluğun farkındayım. bana bir daha böyle bir acı yaşatmasın’ dediği öğrenildi.

Kaynak : Olay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ