Futbol

Neden olmasın?

Fernandao konusunda ara transferde Fenerbahçe’nin kapısını çalabileceklerini açıklayan Başkanı Ali Ay, “Şuan erken. Onu ancak devre arasında bir daha görüşürüz. Bursaspor’da tekrar oynamasını isterim” diye konuştu.

DAHA ÖNCE DE İSTEDİK
Bursaspor Başkanı Ali Ay ara transfer döneminde Fenerbahçe’de forma şansı bulamayan Fernandao için girişimde bulunabileceklerini açıkladı. Türkiye’de Bursaspor formasıyla yıldızı parlayan golcü oyuncu hakkında konuşan Ali Ay, Titi’nin vatandaşının Bursaspor’a transferinde aracılık yaptığı iddialarını ise yalanladı. Ali Ay, “Şu an erken. Onu ancak devre arasında bir daha görüşürüz. Bursaspor’da tekrar oynamasını isterim ama şu an Fenerbahçe’nin futbolcusu. Verirler veya vermezler onların bileceği bir iş. Tekrar görüşme durumumuz olabilir” dedi.

SAĞBEK VE SANTRFOR LAZIM
Kadrolarına yeni sezon öncesi 8 oyuncuyu kattıklarını hatırlatan ve buna karşın takımdaki alternatif sağbek ve santrfor eksikliğine dikkat çeken Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Bence bir alternatif sağ- bek almamız lazımdı. Bir de santrfor mevkisine bir oyuncu. Hocamızla da görüştük ama takımda 4 tane santrforumuz vardı. Hocamızla beraber oturduk, konuştuk ve ‘Devre arasına kadar bu şekilde gidelim, sonrasında gerekli çalışmaları yaparız’ diye düşündük. Devre arası için benim düşüncem bir santrfor ve bir sağbek için çalışmalar yapılıyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün