Futbol

Ödesen dert ödemesen başka dert

60 bin dolar yatırılmadığı takdirde Santiago Vergini bugün serbest kalıyor.

Geçen sezonun en büyük hayal kırıklıklarından biri olan tecrübeli savunmacının elini kolunu sallaya sallaya ayrılmaması ve FİFA’ya gitmemesi için Ali Ay’ın rakamı ödemesi bekleniyor.

Bursaspor’da sözleşmesi devam eden oyuncular sıkıntı çıkarmaya devam ediyor. Birçok alacakları için kulübe ihtarname gönderirken, yeni gelecek yönetimi zor bir dönem bekliyor.

Pazar günü Bursaspor başkanlık koltuğunu bırakacak olan Ali Ay’ın ise bugün önünde ayrı bir önemli dosya var. Geçen sezon büyük umutlarla transfer edilen ancak hayal kırıklığı yaratan Santiago Vergini’ye bugün 60 bin dolar ödenmediği takdirde serbest kalacak.

CEBİNDEN YATIRACAK

beyazlı kulüple sezon başı 850 bin dolara anlaşan tecrübeli savunmacının elini kolunu sallaya sallaya ayrılmaması ve FİFA’ya gitmemesi için Başkan Ali Ay’ın rakamı bugün ödemesi bekleniyor. Dün kulüpte bu konuda hakkında araştırma yapan Başkan Ay’ın gerekli rakamı cebinden yatıracağı belirtildi. Bursaspor’dan ciddi bir miktarda alacağı da bulunan Vergini, daha önce yönetimle yaptığı görüşmede ayrılmak için
geçen sezonki alacaklarının yanı sırf 350 bin dolar talep etmişti.

GÖRÜŞMELER YAPIYOR

Tecrübeli stoper geçen sezonun büyük bölümünü yedek kulübesinde geçirdi. 27 Bursaspor’un teknik direktörlük koltuğunda oturan ve düşmenin baş sorumlusu olarak gösterilen Samet Aybaba’nın isteği üzerine transfer edilen Vergini, ligde 8 karşılaşmada görev yaptı. 720 dakika sahada kalan ve ile Chedjou’nun arkasında bekleyen oyuncunun ülkesinden bazı takımlarla temas halinde olduğu belirtildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün