Futbol

Okan Kocuk: Kazansak gerisi gelecek!

Bu sezonki şanssızlıklardan yakınan Okan Kocuk, “Seri galibiyetler alırsak ligi 10 içerisinde bitirebiliriz” dedi. 

Bu sezonki şanssızlıklardan yakınan Kocuk, “Seri galibiyetler alırsak ligi içerisinde bitirebiliriz” dedi.

Milli kalecilerinden Okan Kocuk, önce kulübünde başarılı olmayı ardından da İspanya’da oynamak istediğini söyledi. Bu sezonki şanssızlıklardan yakınan Okan, ‘Skor alamayınca öz güvenimize zarar verdi. Arayı iyi değerlendirdik. Alanyaspor maçında galip gelmek istiyoruz. Seri galibiyetler alırsak ligi 10 içerisinde bitirebiliriz. İyi bir kadromuz var. Çok mücadeleci bir takımız. Sadece sonucu yakalamakta bir sorunumuz var” dedi.

Gençler desteklenmeli

oyuncuların oynayarak geliştiğini eden tecrübeli file bekçisi, “Geçen yıl kiralık gittiğim İstanbulspor’da 37 maç oynadım. Genç oyuncuların oynayarak gelişmesi lazım. Bu sene de buraya öz güvenli geldim. İyi oynadığımızda abartmamak, kötü olduğumuzda da çok da yerin dibine sokmamak lazım. Elimden geleni yapıyor, çok çalışıyorum. Umarım ’nin en iyi kalecileri arasında yer alırım” diye konuştu.

İlgilenenler var ama…

Kendisiyle ilgilenen kulüplerin olduğunu da vurgulayan Okan, şunları söyledi: “Hedefimde İspanya var. Umarım orada oynarım. İlgilenenler oluyor ama ben buraya odaklandım. Önce kulübümde başarılı olmak ardından da Avrupa’ya açılmak istiyorum. Rüştü Reçber’den sonra hiçbir kalecimiz Avrupa’ya gidemedi. Ben de çok isterim. Bana gelen bir teklif yok İstanbul takımlarından. Bunları duymak çok güzel ama şu an için bir teklif yok.”

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün