Bursaspor’da öncelik yasağı kaldırmak..!

Bursaspor’da birinci öncelik haline gelen transfer yasağının kalkması adına kollar sıvandı. Takıma takviye yapmak için temaslarını hızlandıran Ali Ay ve ekibi ilk olarak yasağa neden olan Fransız teknik direktör Paul Le Guen’e ödemeyi yapacak.

  • 09 Aralık 2018
  • 14 kez görüntülendi.
Bursaspor’da öncelik yasağı kaldırmak..!

Bursaspor’da birinci öncelik haline gelen transfer yasağının kalkması adına kollar sıvandı. Takıma takviye yapmak için temaslarını hızlandıran Ay ve ekibi ilk olarak yasağa neden olan teknik direktör ’e ödemeyi yapacak.

ÖNCELİK PAUL LE GUEN’E

Süper ’de ara transfer dönemi 4 Ocak’ta başlayıp 31 Ocak’ta sona erecek. Ara transfer dönemi için oyuncu arayışlarını sürdüren Bursaspor önündeki en büyük engeli ortadan kaldırmak için yoğun mesaiye başladı. Hatırlanacağı gibi Yeşil Beyazlı kulüp geçen sezon sözleşmesi feshedilen teknik direktör ’e ödeme taahhütlerini yerine getirmediği için transfer yasağı ile karşı karşıya kalmıştı.

KAYNAK ARAYIŞI SÜRÜYOR

şu günlerde yasağın kaldırılması için somut adımlar atmaya başladı. Kulüpte önceliği bu konuya veren Ali Ay ve ekibi transfer döneminde takıma takviye yapma adına Paul Le Guen’e ödeme yapacak. Bunun için maddi kaynak arayışları hız kazandı. Bankalarla görüşen Yeşil Beyazlılar kasaya girecek ilk parayı bu alanda kullanmayı ve en azından bu dönemi sorunsuz bir şekilde geçirmeyi amaçlıyor.

Kaynak : Bursahakimiyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ