Futbol

Özlüce’de gündem transfer tahtası..!

’da yönetim, transfer tahtasının açılması için kent yöneticilerine destek turuna çıkacak. Özlüce’de ve camiada genel görüş uzun lig maratonunda genç oyuncuların yıpranacağı ve bu nedenle transfer tahtasının açılmasının bir zorunluluk olduğu yönünde.

Takım söylenenlerin aksine hazır bir görüntü çizmedi, yönetim takıma takviye yapılması yönünde birleşti.

ORTADA HAZIR TAKIM YOK

Bursaspor’da Adana Demirspor karşısında alınan 3-1’lik yenilgiden çok, takımın ikinci yarıda oyundan düşmesi konuşuluyor. Genç ağırlıklı kadroyla sahaya çıkan Beyazlılar’da maçtan sadece 12 gün önce göreve gelen teknik direktör Mustafa Er’in daha önce söylenenlerin aksine hazır bir kadro bulamadığı ortaya çıktı. Futbolcuların birçoğu maçı tamamlamakta zorlanırken, Mustafa Er kadro kurarken de hayli zorlandı. Bu durumun en büyük kanıtı ofansif orta saha Emirhan Aydoğan’ın zorunluluktan maça solbekte başlaması gösterildi.

SGK VE VERGİ BİR AVANTAJ

genç ağırlıklı kadronun lig maratonunda yıpranacağı görüşünde birleşince yönetim transfer tahtasını açmayı yeniden gündemine aldı. Erkan Kamat yönetiminin transfer tahtasını açmak için maddi destek anlamında kent yöneticileriyle görüşeceği öğrenildi. ’nin transfer tahtasında vergi ve SGK borçlarını dikkate almayacağını açıklamasının ardından kulübün şimdilik yaklaşık 5,5 milyon ’lik giderden kurtulduğu, toplamda gerek duyulan 40 milyon ’nin de ikili görüşmelerle daha da aşağıya çekilebilmesinin planlandığı kaydedildi.

Kaynak
Bursahakimiyet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün