Futbol

Sahaya çıkacak çatır çatır iş yapacak

Aybaba, transferde istedikleri oyuncuları böyle özetledi.

3 takviyeye ihtiyaçları olduğunu ifade eden tecrübeli teknik adam, ‘Kadroyu güçlendirmemiz gerekiyor. Önemli konu skoru değiştirebilecek, fark yaratabilecek isimler arıyoruz’ diye konuştu.

Bursaspor Teknik Direktörü , dün Antalya kampında düzenlediği basın toplantısında transferle ilgili önemli açıklamalar yaptı. 3 takviyeye ihtiyaçları olduğunu belirten tecrübeli teknik adam ‘Kadroyu güçlendirmemiz lazım. Ama kesinlikle, oynamasından önce belirleyici olması gerekiyor. Gelecek futbolcular oynar veya oynamaz. Bundan daha önemli konu skoru değiştirebilecek, fark yaratabilecek isimler arıyoruz.’ dedi.

HAYAL EDİLMEYECEKTİ

Marka isimlere baktıklarını ifade eden deneyimli teknik adam ‘Aradığımız isimler yardımcı oyuncu olmamalı. Gelecek, sahaya çıkacak ve çatır çatır iş yapacak.’ diye konuştu. Ligin ilk yarısı hakkında da konuşan Samet Aybaba, eksikliklerin sıkıntısını fazlasıyla çektiklerini ifade etti. ‘Hiç kimsenin hayal edemeyeceği yere gelecektik. Ama sahadaki yansıma ayrı oluyor.’ diyen Samet Hoca şunları söyledi:

ONLARI MAHCUP ETTİK

‘Biz takım gibi takım olduk ama eksiklerimiz var. Sezon başında ‘İlk düşen siz olursunuz’ diyorlardı. Ama onları mahcup ettik. Biz ligin ilk yarısını ikinci daha bitirebilirdik. 9 beraberliğin 4’ünü galibiyet noktalamamız gerekiyordu. Ama artık geçmişe bakmamız lazım. Önümüze odaklanıyoruz. Ben oyuncularıma güveniyorum. Hepsi bugüne kadar iyi çalıştı, elinden geleni yaptı. Kamp dönemini de iyi değerlendirmek istiyoruz’

Kaynak : Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün