Futbol

Sakho : Yolumuza devam etmeliyiz

Başakşehir maçında formasına kavuşan Diafra Sakho, takımı zor durumdan çıkaracaklarını söyledi.

Başakşehir maçında formasına kavuşan Diafra Sakho, takımı zor durumdan çıkaracaklarını söyledi.

Geri döndüğü için mutlu olduğunu söyleyen tecrübeli forvet, ‘Sivasspor maçını taraftarımızla birlikte kazanacağımızı düşünüyorum. Ben de takıma dana çok katkı sağlamak istiyorum’ diye konuştu.

Sakatlığı nedeniyle bu sezon birçok talihsizlik yaşaşan ve Başakşehir karşısında uzun bir aradan sonra 11’de sahaya çıkan Diafra Sakho, hücumda gayret gösteren isimlerin başında geldi. Girdiği birkaç pozisyonda başarılı olamayan tecrübeli forvet, olarak iyi bir görüntü sergilediklerini ancak mağlubiyeti engelleyemediklerini söyledi. ‘ bir maç olacağını biliyorduk’ diyen Sakho ‘ almamız çok önemliydi. Bu sonuçtan dolayı hayal kırıklığına uğradık.’ diye konuştu.

KATKI SAĞLAYALIM

’u bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtarmak istediklerinin altını çizen Diafra Sakho ‘Yolumuza devam etmeliyiz. günü Sivasspor’la kendi sahamızda oynayacağız. Taraftarımızla birlikte kazanacağımızı düşünüyorum. Ben de takıma katkı sağlamak istiyorum. Geri döndüğüm için mutluyum. Ama gerçekten benim ve takımım için zor bir oyundu. Sivasspor önünde daha iyi şeyler yapmak zorundayız. Ben de göstereceğim performansla bu zor durumda takıma katkı sağlamak istiyorum’ şeklinde konuştu.

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün