Futbol

Sakho’nun dönüşünün perde arkası..!

Futbol Şube Sorumlusu Erkan Aydemir, Senegalli futbolcunun "Oynadığım maçlarda kazanırsak paramı verecek misiniz?" sorusuna "Evet" yanıtını vermelerinin Sakho'nun dönüşünde etkili olduğunu açıkladı.

Şube Sorumlusu Erkan Aydemir, futbolcunun “Oynadığım maçlarda kazanırsak paramı verecek misiniz?” sorusuna “Evet” yanıtını vermelerinin Sakho’nun dönüşünde etkili olduğunu açıkladı.

’da yaşanan olağanüstü durumda Futbol Şube Sorumluluğu’na getirilen Erkan Aydemir dün yeni teknik direktör Mesut Bakkal’a antrenmana çıkarken eşlik etti. Aydemir daha sonra çalışmanın bir bölümünü saha kenarından izledi, medya mensuplarıyla sohbet etti. Bu süreçte tüm ’nın desteğine ihtiyaçları olduğuna vurgu yapan Aydemir, Diafra Sakho’nun yeniden takıma dönmesiyle ilgili detayları anlattı.

“TOPLANTI YAPTIK”

Sakho’ya takım arkadaşlarının da takındığı tutumun yanlış olduğunu söylediğini belirten Erkan Aydemir, “Sakho’ya biz de bir toplantı yaptık. Takım bir galibiyet aldığında kasaya 2 milyon 600 bin giriyor. Siz maç kazanın biz de ödemelerimizi yapalım dedik. Sakho da bize “Oynadığım maçlarda kazanırsak, paramı verecek misiniz?” diye sordu. Biz de kendisine ‘Evet’ yanıtını verdik sözleriyle yaşananları aktardı.

Kaynak
Bursahakimiyet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün