Futbol

“Salgın böyle devam ederse maçlar oynanmaz”

Anıl Karaer, “Dünyamız ve ülkemizde bu salgın devam ettikçe liglerin oynanma ihtimalinin kesinlikle olmadığını düşünüyorum. Salgın hiçbir insan için risk teşkil etmemelidir.” ifadelerini kullandı.

YARDIMLAŞARAK ATLATACAĞIZ

“Bizler küresel salgında önlemimizi evde kalarak almaya çalışıyoruz. Asıl önemli olan, çalışmak zorunda olan, evine ekmek götürmek zorunda olan insanlara önlem almak ve daha fazla yardımda bulunarak onların da evde kalmalarını sağlayabilmek. Bu zorlu durumu daha fazla yardımlaşarak ve dayanışma içerisinde atlatacağımızı umuyorum.”

TEK ÇALIŞMANIN FAYDASI OLMAZ

Anıl Karaer koranavirüs salgınından korunmak için ailesiyle birlikte İstanbul’daki evinde zamanını geçiriyor. Sönmez Medya’nın sorularını yanıtlayan Anıl Karaer, çalışmalarını evde tek başına sürdürdüğünü ancak bireysel antrenmanların hiçbir futbolcuya faydasının olmayacağını söyledi. Anıl, “Bu dönemi tamamen ailemle birlikte karantina altında geçirmeye çalışıyorum. Hiçbir futbolcunun kısıtlı şartlar altında bireysel yaparak böyle uzun sürede performansını koruyacağını, hazır olacağını düşünmüyorum. Eğer ligler devam ederse hazırlık dönemi gerekecektir. Ekstra bir süre verilecektir ve verilmelidir de.” dedi.

KORONA BİLE DURDURAMAYACAK

Küresel salgının aynı hızlı devam etmesi durumunda maçların oynanmayacağına dikkat çeken Anıl Karaer hiçbir şeyin insan hayatından önemli olamayacağını kaydetti. Anıl, “Dünyamız ve ülkemizde bu salgın devam ettikçe liglerin oynanma ihtimalinin kesinlikle olmadığını düşünüyorum. Salgın hiçbir insan için risk teşkil etmemelidir.” ifadelerini kullandı. Her şartta şampiyon olacaklarına yürekten inandıklarını belirten deneyimli stoper, “Kimse merak etmesin şampiyon olacaktır. Allahın izniyle korana bile buna engel olamayacaktır.” diye konuştu.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün