Samet Aybaba: ‘Fenerbahçe’nin durumu…’

Sezonun ikinci devresindeki ilk maçında Fenerbahçe’yle karşılaşacak olan Bursaspor’da teknik direktör Samet Aybaba, “Rakibimizin durumu bizi ilgilendirmez. Onların iç sorunu. Biz çıkıp futbolumuzu oynayacağız” dedi.

  • 09 Ocak 2019
  • 17 kez görüntülendi.
Samet Aybaba: ‘Fenerbahçe’nin durumu…’

Sezonun ikinci devresindeki ilk maçında Fenerbahçe’yle karşılaşacak olan ’da teknik direktör Aybaba, “Rakibimizin durumu bizi ilgilendirmez. Onların iç sorunu. Biz çıkıp futbolumuzu oynayacağız” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü , genç futbolcularla ilgili yöneltilen soruya, “Gençleşme devam edeceğiz. 16 oyuncumuz var. Hepsine bakıyoruz. Daha küçükler de var. Burayı, kampı öğreniyorlar. Kitaplar alıyoruz. Bazılarına İngilizce alıyoruz. Yabancılara İngilizce, Türklere Türkçe, Barış’ı daha çözemedik. Arapça vereceğiz ona da…

Zaman içinde gelişimini sürdürecek oyuncularımız var. İkinci yarıda da devam edeceğiz izlemeye” cevabını verdi.

Fenerbahçe ile oynanacak olan maça da değinen Samet Aybaba, şunları söyledi: “Biz her maçı normal çıkıp oynuyoruz. Coşkulu oynamaya çalışıyoruz. Futbol şehrine uygun davranmamız lazım. Rakibimizin sorunları varsa onların iç sorunları. Bizi ilgilendirmez. Biz çıkıp oynayacağız.”

Kaynak : enBUrsa

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ