Futbol

Samet Aybaba gözyaşlarını tutamadı

Aytaç Kara'nın attığı gol sonrası gözyaşlarına boğulan tecrübeli teknik adam, "Tribündeki herkes bu maçı istedi, sahadaki oyuncular, kulübedeki bizler bu maçı istedik." diye konuştu.

’nın attığı gol sonrası gözyaşlarına boğulan tecrübeli teknik adam, “Tribündeki herkes bu maçı istedi, sahadaki oyuncular, kulübedeki bizler bu maçı istedik.” diye konuştu.

BU MESLEĞİN KADERİ BU

Teknik Direktörü Samet Aybaba Sivasspor maçı sonrası haftalar sonra kazanmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Aytaç Kara’nın attığı galibiyet golünün ardından gözyaşlarını tutamadığı hatırlatılan deneyimli teknik adam, “1 dakika önce Recep hocaya gittim ve bu bizim kaderimiz galiba dedim. Olmuyor dedim. Biz yalnız adamlarız. eleştiriyoruz. Biz bunları hak etmiyoruz. İstiyoruz, çalışıyoruz, fedakarlıklar yapıyoruz. Ama bu mesleğin kaderi” diye konuştu.

ALLAH YARDIM EDİYOR

Bu maçı çok istedik diyen Samet Aybaba, “ maçın iki noktası var, birincisi kızım geldi, uzun zamandır maça gelmiyordu. İkincisi tribünün her yerinde sevgi çiçekleri vardı. Tribündeki herkes bu maçı istedi, sahadaki oyuncular, kulübedeki bizler bu maçı istedik. Soyunma odasını görseydiniz, oyuncularımızın yarısı ağlıyordu. Çocukların soyunma odasındaki duruşlarından her şey belliydi. Sevgi olursa dakika kaç olursa olsun yardım ediyor.” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün