Futbol

Samet Aybaba: ‘Transfer bitti’

Bursaspor Teknik Direktörü Aybaba, şu saat itibari ile transferi noktalandıklarını belirtti. Tecrübeli teknik adam ayrıca, yapılan takviyelerden memnun olduğunu belirtti.
Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Beşiktaş maçı öncesinde basın toplantısı düzenledi.

Tecrübeli teknik adam, şunları söyledi: “Zor maçlar bunlar. Oyunu dengelemek lazım. İyi pozisyon bulmak lazım, bulduğumuzu değerlendirmek lazım. bir takımız. Çok büyük bir değişime uğradık. Yavaş yavaş arkadaşlarımıza da anlatıyoruz. İyi bir kadro oluşturacağız. Nasıl coşkulu oynamamız gerektiğini konuşuyoruz. Hem oyun adına hem de skor adına günü iyi işler çıkartırız umarım.”

Takımdan giden ve takıma gelenler hakkında da konuşan Aybaba, “Futbol içindeki şeyler. Bazı arkadaşlarımız düşünce olarak da gitmek istiyordu. Biz de onlara yardımcı olduk. Onların yerine de yeni transferler yaptık. İyi bir takım oluşturduk. Bir arada olmanın heyecanını sahaya yansıtacakları futbolu planlamak lazım. Zaman anlamında sorunlarımız var ama milli arayı iyi değerlendirmek lazım” dedi.

Transferin kendileri için şu saat itibariyle bittiğini belirten Aybaba, aynı zamanda transferden de memnun olduğunu belirterek, “Transfer bitti. Transfer döneminden de memnunum. Bu oyuncuların çoğunu biz izledik, biz istedik. Daha önce istediğimiz, isteyip de alamadığımız oyunculardı. Önemli olan sahaya ne yansıtacakları. Birçok oyuncu alınıyor ama sahaya yansıtmada sorunlar olabiliyor. Eğer sahaya yansıtırsak yeniden ayağa kalkmış bir takım yaratmış olacağız” ifadelerini kullandı.

Samet Aybaba, gidecek futbolcularla ilgili sorulan soruya ise, “Oyuncularla ilgili yönetime rapor verdik. O doğrultuda çalışıyorlar. Teklif var mı bilmiyorum. O idari bölüm. Onu gerçekleştirmek için çalışıyor” cevabını verdi.

Kaynak : enBursa

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün