Samet Aybaba’dan ‘gidin’ mesajı!

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, hem takımda istenmeyen hem de Yeşil Beyazlı takımda oynamak istemeyen futbolculara, “Lütfen kulüpten gidin” dedi.

  • 17 Temmuz 2018
  • 31 kez görüntülendi.
Samet Aybaba’dan ‘gidin’ mesajı!

Teknik Direktörü Aybaba, hem takımda istenmeyen hem de Beyazlı takımda oynamak istemeyen futbolculara, “Lütfen kulüpten gidin” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü , artık yavaş yavaş takımı oluşturmaya başladı. Gözü her ne kadar transferde olsa gidecek futbolcuların bir an önce belirlenmesini isteyen tecrübeli teknik adam, sert mesajlar yolladı.

Kampa getirilmeyen ve kendilerine kulüp bulmaları söylenen futbolcularla ilgili konuşan Samet Aybaba, “Kendilerine kulüp bulmaları gerekiyor. Ama her hangi bir teklif yok. Çabalamaları gerekiyor. Bir an önce belli olması lazım” dedi.

Tecrübeli teknik adam ayrıca, “Takımdan ayrılmak isteyen varsa, ‘Ben ayrılmak istiyorum. Teklifler de var’ demesini bekliyoruz. Değerlendirilir ve gönderilir. Ama kafasında ayrılmak gibi bir niyeti olup da bize söylemeyen oyuncu varsa bu hiç hoş olmaz” ifadelerini kullandı.

Kaynak : enbursa.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ