Samet Aybaba’dan sert toplantı..!

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, bu akşamki antrenman öncesi futbolcularını sert bir dille uyardı. Özellikle genç oyunculara seslenen Aybaba, “Burası sizin için büyük şans” dedi.

  • 22 Temmuz 2018
  • 30 kez görüntülendi.
Samet Aybaba’dan sert toplantı..!

Teknik Direktörü Aybaba, bu akşamki antrenman öncesi futbolcularını sert bir dille uyardı. Özellikle genç oyunculara seslenen Aybaba, “Burası sizin için büyük şans” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, takımın başına geldiği günden bu yana ilk kez futbolcularıyla saha ortasında uzun süreli bir toplantı gerçekleştirdi.

Futbolcularına sert uyarılarda bulunan Aybaba, “Futbol kolay bir oyun yeter ki, çalışın. En önemlisi pas hatası yapmayın. oyunu yapmaya çalışıyoruz ama hata olunca sistem işlemiyor. Performansınızın üstüne çıkmaya çalışın. başka maç başka.

Ben burada göremediğimi maçta görebilirim. Afyonspor maçında iyi bir görüntü vermediniz. Allah’tan galip geldik. Özellikle gençlere söylüyorum; bana bir şey göstermeniz lazım. Burası sizin için büyük bir şans. Bunu iyi kullanmanız gerekiyor” diye uyarılarda bulundu.

Kaynak : enBursa

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ