Futbol

Samet Hoca Milli Takımı çalıştırmalı

Giray Bulak “Yıllardır ortaya çıkardığı genç isimleri biliyoruz. Bana göre takımda görev yapmayı hak ediyor” dedi.

’un hazırlık maçında tek golle mağlup olduğu ’da Teknik Direktör Giray Bulak, yeşil beyazlı kulüp hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bursaspor’un önemli bir kulüp olduğunu ifade eden Bulak “Camiasıyla, taraftarıyla Bursaspor her zaman farklıdır. Şampiyon bir takımdır. Son yıllarda yaşanan bazı sıkıntılar var fakat bunların üstesinden gelecek güce sahiptir. Aybaba ile Bursaspor eski günlerine dönecektir” dedi.

BİLGİYE TECRÜBEYE SAHİP

Samet ’nın Türk futbolu için önemli bir isim olduğunu ifade eden Giray Bulak şunları söyledi “Ülkemizin böyle teknik adamlara ihtiyacı var. Yıllardır ortaya çıkardığı genç isimleri biliyoruz. Bana göre Samet Aybaba, Milli takımı çalıştırmalıdır. Bu bilgiye, tecrübeli kesinlikle sahip. Biz kimlere kimlere görev verdik fakat yanımızdaki değerleri görmedik”

Kaynak :

Etiketler

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Sevgili kardeşim, bizim için kimin nereden aldığı önemli değil. Biz olay gezatesinden aldığımız için, kaynak olarak orayı yazdık. Olay gazetesi yazmadıysa kaynağını, git onlara hesap sor 🙂

  2. Sevgili Semih kardeşim, psikolojik problemlerin var belli ki.. Tedavi olmayı deneyebilirsin. En baştan yorumları okursan belki anlarsın durumu. Senin güzel hatırına, sabırla cevap verdim.
    Haber Olay gazetesinin spor haberidir ve linkini de paylaştım. Olay gazetesi haberin kaynağını paylaşmamış olabilir. Ancak biz haberi Olay gazetesinden aldığımız için paylaştık. Olay okuma, bu beni bağlamaz. Bizi de takip etme..!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün