Futbol

Samet Hoca’nın hakkını ödeyemeyiz

Milli Takım kampında konuşan Kocuk, ’un iyi bir potansiye sahip olduğunu vurgulayıp, ‘Hocamız da gençlere çok güveniyor. Biz de güvenini boşa çıkarmamaya çalışıyoruz’ dedi.

Takım kadrosuna dahil edilen Okan Kocuk, kampta Bursaspor’la ilgili açıklamalar yaptı. kaleci, ‘Evet, Harun abi gitti. Bize bir şans geldi. Takımıma katkı sağlamaya uğraşıyorum. Genel performansımdan memnunum. Son hafta bir sıkıntı yaşadık. Maç kaybettik ama genel olarak iyiyiz. Bursaspor olarak biraz şanssız bir dönemdeyiz. Beraberlikler biraz daha fazla ama inanıyorum ki biz seri galibiyetler alıp hedefimize sezon sonu ulaşacağız’ şeklinde konuştu.

YURT DIŞI HAYALİ

Kocuk, kariyer hedefiyle ilgili de, ‘Bursaspor altyapısı bir sürü oyuncu çıkardı. Biz de bunların içinden birisiyiz. Gerçekten bu konuda çok başarılı bir camia. Samet Hoca da gençlere çok güveniyor. Biz de onları mahcup etmemek istiyoruz. Tabii ki herkesin kariyer planlaması var. Ben de Bursaspor’a uzun yıllar katkı vermek istiyorum. Ondan sonra yurt dışında oynamayı hayal ediyorum’ şeklinde konuştu.

TECRÜBESİ YETER

’nı gelişiyle iyi bir hava yakaladıklarını belirten Okan, ‘Bize çok büyük bir katkı verdi. Bildiğiniz gibi çok tecrübeli bir teknik direktör. Gençlere olan güveni de zaten bunu gösteriyor. Bursaspor’da bir sürü genç oynuyor. Biz de hocamızın güvenini boşa çıkarmamaya çalışıyoruz.
Gerçekten bizim için çok önemli bir rolde şu anda Samet Hocamız’ ifadelerini kullandı.

Kaynak : Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün