Şenol Güneş “Ertuğrul’u isterim…”

Deneyimli teknik adam, Bursaspor’un genç stoperi Ertuğrul Ersoy’u kadrosunda görmek istediğini ancak maddi imkansızlıklardan dolayı bunun mümkün olamayacağını açıkladı.

  • 30 Haziran 2018
  • 144 kez görüntülendi.
Şenol Güneş “Ertuğrul’u isterim…”

Deneyimli teknik adam, Bursaspor’un genç stoperi ’u kadrosunda görmek istediğini ancak maddi imkansızlıklardan dolayı bunun mümkün olamayacağını açıkladı.

A TAKIM’DA İLK GÜNEŞ OYNATTI

2014-2015 sezonunda Bursaspor’da görev yapan ve o dönemde Ertuğrul Ersoy’u Yeşil Bursa’dan A Takım’a dahil eden Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, düzenlediği toplantısında genç futbolcusunu kadrosunda görmek istediğini açıkladı. O sezon 17 yaşındaki Ertuğrul Ersoy’a Süper ve Ziraat Kupası’nda 15 maçta görev veren deneyimli teknik adam genç kramponun futbolunu geliştirmesinde önemli rol üstlenmişti.

YÜKSEK BONSERVİS VEREMEYİZ

Performansıyla A ’a kadar yükselen Ertuğrul Ersoy’un önemli mesafe kat ettiğine değinen Şenol Güneş genç kramponu kadrosunda görmek istediğini, ancak bu transferin maddi nedenlerden dolayı mümkün olmayacağını açıkladı. Güneş, “Tabii ki iyi stoper ben de isterim mesela Bursaspor’da Ertuğrul Ersoy var. Cesaretli ve rakibe sağlam basıyor. Ama kulüp olarak yüksek verecek durumda değiliz” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Bursahakimiyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ