Futbol

Sıcak havaya rağmen tempo düşmüyor..!

Bursaspor’da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor.

Yeşil beyazlılar dünü de çift idmanla geçirdi. Teknik Direktör Paul Le Guen, antrenman öncesi saha içerisinde futbolcularla kısa bir toplantı yaptı.

Daha sonra yeşil beyazlı futbolcular, İtalyan kondisyoner Giovanni yönetiminde istasyon çalışması yaptı. Ardından teknik direktör Le Guen, futbolcularını iki ayrı gruba ayırarak pas çalışması yaptırdı. Oyuncuların sıvcak havadan dolayı epey sıkıntı yaşadıkları gözlemlendi.

Özel çalıştılar

Bursaspor’da yeni sezon hazırlıklarına geç başlayan Titi, Ekong, Jorquera ve Stancu, dünkü sabah antrenmanın ardından 30 dakika süren bir kondisyon çalışması yaptı. Bu futbolcuların her idman sonrası bu tür çalışmalara devam edeceği belirtildi.

Sakatlardan sevindirici haber

Bursaspor’da sakatlıkları bulunan Kubilay Kanatsızkuş, İbrahim Serdar Aydın ile Ertuğrul Ersoy dün de takımdan ayrı çalıştı. Kubilay’ın bugün Ertuğrul’un ise 4-5 gün içerisinde normal antrenmanlara başlayacağı bildirildi.

2 isim gönderildi

Bursaspor’da Teknik Direktör Paul Le Guen kadro içersinde elemelere başladı. Fransız teknik adamın raporu doğrultusunda genç isimlerden Enes Ata ve Gökhan Berkay Yıldız, Vakıfköy’ün yolunu tuttu.

Kaynak : Olay

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün