Futbol

Taraftarımızın yüzü gülecek

Başkan Ali Ay, “Gençler bizi çok umutlandırdı. Herkes gençlerimizi konuşuyor. Biz de onların iyi olmasını temenni ediyoruz. Bu sezon taraftarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz.” dedi.

TAKIM UMUT VERİYOR

Bursaspor Başkanı Ali Ay Bursa Hakimiyet aracılığıyla Beyazlı camianın bayramını kutladı. Ali Ay bayram mesajında, “Tüm İslam aleminin bayramı kutlu olsun. Ülke olarak savaşsız, barış dolu günler geçirmek en büyük dileğimiz. Camiamızın bayramını kutluyorum.” dedi. Takımın durumuna da değinen Ali Ay, “Gidişattan memnunum. Takım ilerisi için umut veriyor. Gençler bizi çok umutlandırdı. Herkes gençlerimizi konuşuyor. Biz de onların iyi olmasını temenni ediyoruz. Bu sezon taraftarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz.” diye konuştu.

GELEN RESMİ TEKLİF YOK

Bursaspor Başkanı Ali Ay, transfer çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Ali Ay, “Kadroyu şekillendirmeye çalışıyoruz. Listemizdeki oyuncularla ilgili çalışmaları bitirmeye çalışıyoruz. Ama ben imza atılmadan hiçbir transfere bitti demem” ifadelerini kullandı. Transfer döneminde adları sıkça dillendirilen Aziz Behich ve ’in durumuna da değinen Ali Ay, “Aziz ve için bize gelen resmi bir teklif olmadı. Menajerler bazı kulüpler istiyor diye söylüyorlar ama bizi arayan soran yok. Bu olmayacak anlamına gelmesin. Fakat son durum bu.” dedi.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün