Futbol

Timsah Arena’da Hibrit çim tamam..!

Son rötuşları yapan ekipler hibrit çim dikim işlemi-ni tamamladı. Çalışmaları yerinde inceleyen teknik direktör Paul Le Guen zeminin hazır hale geldiğini Başkan Ali Ay’a bizzat söyledi.

Dikim işlemi dün gece tamamlandı. Zemin maç oynanabilir hale getirildi

MAKİNELER GEÇ GELMİŞTİ

Bursaspor sonunda hibrit çime kavuştu. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Timsah Arena’ya yapılan hibrit çim dikim işlemi tamamlandı. Geçen ay İtalya’dan yola çıkan hibrit çim dikme makinelerinin Bursa’ya geç ulaşması nedeniyle yaşanan sıkıntı Alanyaspor ile oynanan sezonun ilk iç saha maçında kendini göstermiş ve Bursasporlu futbolcular zeminden hayli şikayet etmişlerdi. Bu karşılaşmada sadece Teksas tribünün bulunduğu bölümde hibrit çim dikim işlemi yapılabilmişti.

LE GUEN’DEN YAKIN TAKİP

İki makineyle günde 20 saat süren titiz bir çalışma ile ekipler dün itibariyle son rötuşları tamamlayarak zemini maç oynanır hale getirdi. Teknik direktör Paul Le Guen de dün sürpriz bir ziyaret yaparak Timsah Arena’daki hibrit çim dikim işlemini yerinde takip etti. Başkan Ali Ay Fransız teknik adamın çalışmaların bittiğini kendilerine ilettiğini açıkladı. Bursasporlu futbolcular hafta içinde tamamı hibrit olan zeminde Akhisarspor’la oynayacakları maçın hazırlıklarını yapacak.

Kaynak : Bursahakimiyet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün