Futbol

Timsah’ın sambacısı Titi: “Türk futbolu için önemli”

’ın Brezilyalı savunma oyuncusu son günlerde çok tartışılan yabancı sayısı konusunda, “Bence yabancı oyuncuların ve hocaların gelmesi Türk futbolunun gelişmesi için önemli bir fırsat” dedi. ayrıca Ersoy’dan da övgüyle bahsetti.

Milli arayı Özlüce Tesisleri’nde yaptığı antrenmanlarla değerlendiren Bursaspor’da dün Titi önemli açıklamlarda bulundu

HERKES İÇİN ÖNEMLİ

Milli maçlar dolayısıyla lige verilen arada hazırlıklarını sürdüren Bursaspor’da, Brezilyalı defans oyuncusu Titi, dün yapılan antrenman öncesi basın mensup-larına açıklamalarda bulundu. Timsah’ın tecrübeli oyuncusu son günlerde Türk spor camiasının tartıştığı yabancı oyuncu sınırlaması için, “Ben yabancı oyuncuların gelmesini ya da yabancı hocaların gelmesini, ki şu anda bizim hocamız da bir yabancı ve önemli bir fırsat olarak görüyorum. Yeni bir kültür tanımak yeni bir dil tanımak, yeni bir çalışma tarzı tanımak açısından herkes için büyük bir fırsat olarak görüyorum. Aynı zamanda Türk oyuncular da bu fırsattan yararlanıp daha fazla kendilerini geliştirebilirler” dedi.

İYİ YOLDA İLERLİYORUZ

Süper Lig’e verilen aranın kendileri için güzel bir mola olduğunu belirten deneyimli oyuncu Titi, “Bence bizim için güzel bir mola çünkü şu anda enerjimizi geri topluyoruz. Aynı zamanda milli takımlarını temsil eden oyuncularla da gurur duyuyoruz. Şu anda önemli bir dönem aynı zamanda, çalışmalarımızın karşılığını alabilmek için. Bence her hafta, takım olarak gelişmek için bir fırsat. Geçen hafta beraberlikte iyi bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. Tabii ki daha iyi bir durumda ve daha iyi bir pozisyonda olmak isterdik ama takım olarak en iyisini vermeye, daha yukarılara gelmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün