Futbol

Titi ve Ekong resmi imzayı attıı..!

’un yeni transferleri Cristian Chagas Tarouco () ve William Troost- bugün resmi sözleşmeleri imzaladı.

Brezilya’lı savunma oyuncusu, Cristian Chagas Tarouco (Titi) ve Belçika’nın KAA Gent takımından Nijeryalı bugün Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen törenle kendilerini Bursasporlu yapan imzayı attı.

İmza törenine, İkinci Başkanımız Ali Ademoğlu, Finansal Yapılanmadan Sorumlu Asbaşkanımız Fatih Pulat, Yeşil A.Ş. Başkanımız Cem Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Hacızade’de katıldı.

İmza töreninde konuşan Başkanımı Ali Ay, şunları söyledi; ”Sevgili Bursasporlular öncelikle sizi beklettiğimiz için özür diliyorum. Biliyorsunuz daha önce, hocamızda söyledi öncelikli hedefimiz defans hattının düzeltilmesi ve yenilerle takviye edilmesiydi. İlk transfer sağ bek Barış Yardımcı’yı Gazitantepspor’dan renklerimize kattık. İkinci transferimiz ise Titi oldu. Üçüncü transferimiz de Ekong oldu. Çok şükür bugün 3’er yıllık imzalarımızı da attık. Bursaspor camiasına, taraftarımıza hayırlı olsun. Ben kendilerine güveniyorum. Defansa güveniyorum. Bir sağ bek oyuncusu daha aldıktan sonra defans hattı transferlerimizi tamamlayacağız. Diğer bölgelere yapacağımız transferleri de en kısa sürede bitireceğiz.”

Titi: “Büyük işler başaracağız”

Yeni Transferimiz Titi ise Bursaspor’un büyük bir camia olduğunu belirtti ve sözlerini şöyle sürdürdü; “Buradan herkese geldikleri için teşekkür ediyorum. Benim için çok önemli bir gün Bursaspor gibi büyük bir kulübe, bu büyük camiaya transfer olmak benim için çok güzel. Enerji dolu ve başarıya aç olarak burada bulunuyorum. Büyük işler başaracağız. Kulüp başkanımıza teşekkür ediyorum tarihi zaferlerle dolu bu armayı bana layık gördüğü için. Bu takıma çok katkı vererek daha iyi başarıların yaşanmasında pay sahibi olacağım”

Ekong: “Bursaspor’un ilgisi beni heyecanlandırdı”

Nijeryalı savunma oyuncumuz Ekong ise heyecanlı olduğunu belirterek şunları söyledi; “Burada olmaktan çok mutluyum. Bursaspor’un bana ilgisini duyduktan sonra bu transferin biran önce gerçekleşmesi için çok heyecan duydum. Başkanımız ve yönetime, transferde katkısı olan herkese bana güvendikleri için teşekkür ederim. Bursaspor çok büyük kulüp. Taraftarlarımız ilk günden bu yana bana mesajlarıyla güzel duygularını aktardılar. Bende bu sevginin karşılığını takıma katkı verip ödeyeceğim.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün