Futbol

Toparlanın artık beyler..!

Bursaspor'da ligin ikinci yarısında en fazla düşüşü onlar yaşadı.

’da ligin ikinci yarısında en fazla düşüşü onlar yaşadı.

İlk yarıda sol kanadı iyi kullanan ve hücuma da büyük destek veren Umut Meraş ve Latovlevici adeta frene bastı. 17 haftalık ilk süreçte toplam 5 gol ve 1 asistle üreten ikili şu sıralar yokları oynuyor.

23 haftayı 24 puanla geçen Bursaspor’da ligin ikinci yarısındaki düşüşün önüne geçilemiyor. Yeşil beyazlı takımda ligin ilk yarısında iyi görüntü sergileyen bazı isimlerin, ikinci yarıyla birlikte ortadan kaybolduğu görülüyor. 17 haftalık ilk süreçte en çok verim alınan sol kanatta Umut Meraş ve Latovlevici ikilisi performanslarıyla övgü almıştı. Birçok maçta Bursaspor’u kurtaran isim olan ikili, ardından büyük düşüşe geçti.

HATALAR YAPIYORLAR

Umut, bir alt ligden gelmesine rağmen ilk yarıyı 2 golle, Latovlevici ise 3 gol, 1 asistle tamamlamıştı. Ancak 18.haftadaki Fenerbahçe karşılaşmasıyla birlikte her iki isim de adeta yokları oynuyor. Hücuma gerekli katkıyı veremeyen her iki , savunmada da büyük hatalar yapıyor. Latovlevici, zaman zaman 11’deki yerini kaybederken, son Başakşehir karşısında 46.dakikada oyundan çıkmak zorunda kalmıştı.

KONDİSYONER SORUNU

geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada futbolcudaki performans düşüklüğünü, oyuncunun özel olarak getirttiği kondisyonere bağlamıştı. Hoca’nın cumartesi günü oynanacak Sivasspor mücaedelesinde tecrübeli sol beki yine yedek kulübesine çekmesi bekleniyor. Umut’la da özel görüşmeler yapan ’nın kalan haftalarda bu ikiliyi yine birlikte görevlendirmesi de bekleniyor. Bursaspor camiası da gerek Umut’tan gerekse Latovlevici’den ilk yarıdaki çizgilerine dönmesini bekliyor.

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün