Futbol

‘Topu içeri sokamıyoruz’

İyi futbol oynadıklarını savunan ‘Kırılma anlarını lehimize çeviremiyoruz.Bizlerde üzgünüz. Artık Beşiktaş karşılaşmasını unutup maçı ile galibiyet serisine başlamak istiyoruz.’ dedi.

’un tecrübeli isimlerinden Yusuf Erdoğan’dan ilginç açıklamalar…İyi futbol oynadıklarını ancak bunu skora yansıtmakta sıkıntı yaşadıklarını ifade eden tecrübeli bir deplasman olacağını biliyorduk. İlk 45 dakika iyi oynamadık. Yememize gereken bir gol ve aniden ikinci gol. 60. dakikadan sonra pozisyonlar bulduk. Kırılma anlarını lehimize çeviremiyoruz. İyi futbol oynuyoruz ama bir türlü topu içeri sokamıyoruz.’ dedi.

KAZANMA ALIŞKANLIĞI OLMALI

Takımın iyi mücadele ettiğini de ifade eden Yusuf Erdoğan ‘İyi futbol oynadığımızı düşünüyorum. Ama futbol sonuç odaklı olduğu için bunu puan tablosuna yansıtamadık. Bizlerde üzgünüz. Artık Beşiktaş karşılaşmasını unutup Rize maçı ile galibiyet serisine başlamak istiyoruz. 12 tane beraberliğimiz var. Lig tarihinde böyle bir istatistik yoktur sanırım. Elimizde olan maçları bile beraberlikle bitirdik. Maç kazanma alışkanlığını yakalamak istiyoruz.’ diye konuştu.

Kaynak :

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu