Transfer Başlasın..!

Transfer Başlasın..!

Hemen hemen her konuda Paul Le Guen’in dilinin ucuna bakan ve tecrübeli teknik adamın Bursa’ya gelmesini bekleyen Yeşil Beyazlılar, bugün muradına eriyor. Fransız çalıştırıcı, başta trans-fer olmak üzere birçok konuda son kararı veren isim olacak.

Sorulan her soruya, ‘Hocayı bekliyoruz’ cevabı veren Bursaspor Kulübü, Fransız teknik adama bu akşam kavuşuyor

SOMUT ADIM ATILACAK

Bursaspor’un yeni teknik direktörü Paul Le Guen, ülkesinden dönüyor. Yeşil Beyazlı kulübe imza attıktan sonra Fransa’ya giden tecrübeli çalıştırıcı, bu akşam önce İstanbul’a sonrasında da Bursa’ya gelerek yeni sezon hazırlıkları için kolları sıvayacak. Hemen hemen her konuda Paul Le Guen’in dilinin ucuna bakan Bursaspor Kulübü’nde ise yavaş yavaş da somut adımlar atılmaya başlanacak.

BAŞKANLA GÖRÜŞECEK

Özellİkle taraftarın da sabırsızlıkla beklediği transfer konuları hakkında Başkan Ali Ay’la bir araya gelecek olan Le Guen, elindeki raporu masaya koyacak. Sonrasında yapılacak olan yönetim kurulu toplantısıyla birlikte de Bursaspor Kulübü, beklenen transfer harekatına başlayacak. Yapılacak olan transferler, Yeşil Beyazlı kulübün yeni sezonda satışa çıkaracağı kombine fiyatlarını da etkileyecek.

Kaynak : Bursahakmiyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ