Futbol

Umut Meraş: 1 puana kimse sevinmedi

Gol atamamanın sıkıntısını yaşadıklarını belirten Umut Meraş, "Maçtan sonra gerçekten çok üzüldük. Çünkü tek hedefimiz üç puan almaktı. Bir puana kimse sevinmedi." diye konuştu.

Gol atamamanın sıkıntısını yaşadıklarını belirten Umut Meraş, “Maçtan sonra gerçekten çok üzüldük. Çünkü tek hedefimiz üç puan almaktı. Bir puana kimse sevinmedi.” diye konuştu.

ADAMLAR BİR KERE GELDİ

karşısında etkili bir oyun sergileyen Umut Meraş diğer arkadaşları gibi kaçırdıkları pozisyonlara anlam veremediklerini söyledi. Umut, “Söylenecek bir şey yok. Her 15-20 pozisyona giriyoruz ama bir türlü atamıyoruz. Anlamış değilim. Bir şanssızlık var üzerimizde. Adamlar bir kere geldi, gol oldu. pozisyonları yok. Ne desem, söyleyemiyorum. Kelime yok. Ama inşallah maçında şanssızlığımızı kırmak istiyoruz. Yani herkes görmüştür, atamıyoruz. Bir türlü top kaleye girmiyor. Çok üzgünüz. Yine bir puan aldık. Üç puan almak istiyoruz.” şeklinde görüş belirtti.

ŞAMPİYON BİR CAMİAYIZ

Elde ettikleri sonuca kimsenin sevinmediğini dile getiren Umut Meraş, “İyi de oynadık iyi de mücadele ettik. Biz sadece şanssızlığımızı kıramıyoruz. Akhisarspor maçını kazanmak istiyoruz. Maçtan sonra gerçekten çok üzüldük. Çünkü tek hedefimiz üç puan almaktı. Bir puana kimse sevinmedi. Çünkü durumumuz belli. En kısa zamanda bulunduğumuz durumdan çıkmak istiyoruz. Çünkü büyük bir camiayız. Şampiyon bir camiayız. Biz bunun bilincindeyiz. Herkes de bunu bilsin. İnşallah daha çok mücadele edeceğiz. Her gün daha çok çalışıp bu kötü gidişe son vereceğiz.” dedi.

Kaynak
Bursahakimiyet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün