Futbol

Ünal Karaman: ‘Bursaspor bize futbol oynatmadı!’

Ünal Karaman, "Bursaspor'un hakkını vermek lazım. Bize ilk yarıda futbol oynatmadılar. Bulundukları konumu hak etmiyorlar. Buna rağmen kazanmak çok önemliydi bizim için" dedi.

Ünal Karaman, “’un hakkını vermek lazım. Bize ilk yarıda futbol oynatmadılar. Bulundukları konumu hak etmiyorlar. Buna rağmen kazanmak çok önemliydi bizim için” dedi.

Teknik Direktörü Ünal Karaman, Bursaspor maçı sonrası şu açıklamaları yaptı:

“Bizim ve Bursaspor açısında maç psikolojisi açısından zor müsabakaydı. Öncelikle Bursaspor hakkını vermek istiyorum. öncesi yaptığımız çalışmalarda, Bursaspor takımı emeğinin karşılığını alamadığı bir pozisyonda.

İlk yarıda oyun kalitemizi ortaya koymaya çalıştık. Bursaspor daha etkindi. Ancak ikinci yarıda ayağa pas yapmaya çalıştık ve Bursaspor’un direnci düştü. Şiddetle puana ihtiyaçları vardı. Böyle bir takımı yenmek önemli. Biz de UEFA’yı zorluyoruz. Zorlu bir maç olacağını biliyorduk. Ligin sonlarına doğru heyecanlı bu tarzda müsabakalar oynanacak. Böylesine maçtan galip gelmek çok önemli.

Bursaspor iyi bir . Koşu mesafesi çok iyi. Topa sahip olmada çok iyiler. Bahsettiğimiz Bursaspor. Bulunduğu konumdan dolayı yanılmamak lazım. Bizim kaliteli oyuncularımız devreye girince ikinci yarı oyun elimizde geçti. Ama Bursaspor bize ilk yarı futbol oynatmadı.

Bizim geçtiğimiz yollardan hiçbir takım geçmedi. Her takım herkesi yenebilir. Bunun biz de içindeyiz. Bize yakışır futbol oynamak her şeyden önemli. Bundan sonra da böyle devam edecek.”

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün