Futbol

Ünitimsah’tan Afrin’deki Mehmetçik’e çifte moral

taraftarı yine anlamlı bir hamleyle farkını ortaya koydu. Beyazlı kulübün genç taraftar topluluğu Ünitimsah, Zeytin Dalı ’na katılan Mehmetçiklere destek amacıyla ’nın iki önemli simgesini sınıra gönderdi.

Sınır karakollarında görev yapan Mehmetçiklere 5’er kiloluk 30 paket halinde toplam 150 kilo kestane şekeri gönderen Ünitimsah ayrıca Bursaspor sevgisini aşılamayı da ihmal etmedi.

Kulübün gelir elde etmesi için toplu halde Bursaspor atkısı alan Ünitimsah üyeleri bu atkıları da vatan nöbeti tutan Mehmetçiklere hediye etti. Ünitimsah üyelerinin hediyeleriyle moral bulan Mehmetçikler de Bursaspor atkılarıyla objektiflerin karşısına geçerek teşekkürlerini sunmayı ihmal etmedi. Ünitimsah Başkanı Cem Tunçbilek, Mehmetçik’e moral vermenin kendilerini gururlandırdığını söyledi. Cem Tunçbilek, “Bizleri korumak için canlarını ortaya koyan kardeşlerimizi bir nebze olsun mutlu ettiysek ne mutlu bizlere” diye konuştu. taraftarlar Zeytin Dalı Operasyonu başladığı günlerde Mehmetçik’in yanında olduklarını gösterme amacıyla sınır karakollarında ziyarette bulunmuştu.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün