Futbol

Üzülmez : Bu tatil değil..!

Liglerin ertelenmesinin ardından ’da teknik direktör İbrahim Üzülmez oyuncularını uyardı. Deneyimli teknik adam, “Bu izni bir tatil olarak kabul etmeyin. Herkes evinden çıkmamaya özen göstersin. Kimse yurtdışına gitmeyecek.” dedi.

Tüm dünyayı saran koronavirüs sebebiyle ’de de spor müsabakalarının tamamı durduruldu. Salgının önlenmesi adına hemen her gün yeni bir tedbir uygulamaya girerken, ’de liglerin ne zaman başlayacağı belirsizliğini koruyor.

SALI TOPLANACAKLAR

Liglerin süresiz erteleme kararının hemen ardından Bursaspor’da teknik heyet ve futbolcular Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nden ayrıldı. Teknik direktör İbrahim Üzülmez’in futbolcularına 24 Mart Salı gününe kadar verdiği oyunculara bu süreç için de önemli uyarılarda bulunduğu öğrenildi.

PROGRAM GİTTİ

Üzülmez’in futbolculara, “Bu zorunlu bir izin. Hepimiz bu dakikadan sonra kendimizden sorumluyuz. Sağlığımıza dikkat edeceğiz ve tüm önlemlerimizi alacağız. Bu izni bir tatil olarak kabul etmeyin. Herkes evinden çıkmamaya özen göstersin. Kimse yurtdışına gitmeyecek. Öngördüğümüz programda bir değişiklik olmazsa salı günü çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz” dediği edildi. Bu arada tüm oyuncuların cep telefonlarına izin süresince uygulayacakları bireysel antrenman programlarının gönderildiği kaydedildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün