Yerli olsun bizim olsun

Yerli olsun bizim olsun

Yusuf Erdoğan, Barış Yardımcı ve Güray Vural Bursaspor yönetiminin olmazsa olmazı. Transferde ağırlığı yabancı isimlere veren yeşil beyazlılar, istediği 3 yerli isimde de oldukça ısrarcı. Başkan Ali Ay, oyuncuların kulüpleriyle sıkı pazarlıkta.

Yapacağı takviyelerle camiayı ayağa kaldırmayı hedefleyen Bursaspor yönetimi yerli oyuncular üzerinde de duruyor. Transferde şuana kadar ağırlığı yabancı isimlere veren yeşil beyazlılar,istediği 3 yerli isimde de oldukça ısrarcı. Trabzonspor’dan Yusuf Erdoğan, Gaziantepspor’dan Barış Yardımcı ve Kayserispor’dan Güray Vural’ı kadrosuna katmakta kararlı davranan Bursaspor, oyuncuların kulüpleriyle temasları sıklaştırdı.

GÜRAY RESTİ ÇEKTİ

Özellikle takım içersindeki yerli oyuncu kalitesini arttırmayı düşünen Başkan Ali Ay’ın istenilecek bonservis bedelleri üzerine yoğunlaştığı öğrenildi. Kayserisporlu Güray Vural’da büyük mesafe kateden yeşil beyazlı yönetimin elini bu transferde tecrübeli futbolcunun tutumu da güçlendiriyor. Güray’ın Kayserispor yönetimine ‘Bursaspor’a gitmek istiyorum. Gerekirse 1 yıl sahalardan uzak kalmayı göze alabilirim’ dediği öğrenildi.

Kaynak : Olay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ