Futbol

Yerli olsun bizim olsun

Yusuf Erdoğan, Barış Yardımcı ve Güray Vural Bursaspor yönetiminin olmazsa olmazı. Transferde ağırlığı yabancı isimlere veren yeşil beyazlılar, istediği 3 yerli isimde de oldukça ısrarcı. Başkan Ali Ay, oyuncuların kulüpleriyle sıkı pazarlıkta.

Yapacağı takviyelerle camiayı ayağa kaldırmayı hedefleyen Bursaspor yönetimi yerli oyuncular üzerinde de duruyor. Transferde şuana kadar ağırlığı yabancı isimlere veren yeşil beyazlılar,istediği 3 yerli isimde de oldukça ısrarcı. Trabzonspor’dan Yusuf Erdoğan, Gaziantepspor’dan Barış Yardımcı ve Kayserispor’dan Güray Vural’ı kadrosuna katmakta kararlı davranan Bursaspor, oyuncuların kulüpleriyle temasları sıklaştırdı.

GÜRAY RESTİ ÇEKTİ

Özellikle takım içersindeki yerli oyuncu kalitesini arttırmayı düşünen Başkan Ali Ay’ın istenilecek bonservis bedelleri üzerine yoğunlaştığı öğrenildi. Kayserisporlu Güray Vural’da büyük mesafe kateden yeşil beyazlı yönetimin elini bu transferde tecrübeli futbolcunun tutumu da güçlendiriyor. Güray’ın Kayserispor yönetimine ‘Bursaspor’a gitmek istiyorum. Gerekirse 1 yıl sahalardan uzak kalmayı göze alabilirim’ dediği öğrenildi.

Kaynak : Olay

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün