Yönetim, kaptanla masaya oturacak

Bursaspor yönetimi sözleşmesi 2020’de sona erecek Ertuğrul Ersoy’la masaya oturmaya hazırlanırken, genç kramponun menajeri Batur Altıparmak “Her iki tarafın da çıkarına olacak bir şekilde sözleşme yenilenir” dedi.

  • 13 Eylül 2018
  • 10 kez görüntülendi.
Yönetim, kaptanla masaya oturacak

yönetimi sözleşmesi 2020’de sona erecek Ersoy’la masaya oturmaya hazırlanırken, genç kramponun menajeri Batur Altıparmak “Her iki tarafın da çıkarına olacak bir şekilde sözleşme yenilenir” dedi.

ERTUĞRUL SICAK BAKIYOR

Bursaspor’da kaptanlığa getirilen Ertuğrul Ersoy’un sözleşmesi 31 Mayıs 2020’de sona erecek. genç kramponla yeni bir sözleşmeyi yapmayı planlarken bu görüşmenin önümüzdeki içinde gerçekleşmesi bekleniyor. Ali Ay yönetimi Ertuğrul Ersoy’un sözleşmesini uzatırken ücretinde de iyileştirmeyi amaçlıyor. Daha önce yapılan ve mevcut sözleşmenin en dikkat çekici noktası olan 2,5 milyon ’ya serbest kalır maddesi ise bu görüşmenin en önemli konusu olacak. Ertuğrul’la başkan Ali Ay arasında geçen ayaküstü sohbette genç kaptanın sözleşme uzatma konusuna sıcak baktığını söylediği ifade edildi.

İKİ TARAFIN ÇIKARI ÖNEMLİ

Bursaspor yönetimi Ertuğrul Ersoy’la masaya oturmaya hazırlanırken, genç kramponun menajeri Batur Altıparmak Hakimiyet’e konuştu. Ertuğrul’un mevcut sözleşmesinde yazılı maddeleri gözden geçireceklerinin altını çizen Altıparmak, “Hem oyuncumuzun hem de Bursaspor’un menfaati önemli. Sonuçta kulüp Ertuğrul’a güvendi ve kaptanlığa getirdi. Sözleşme elbette uzayacak. kalma maddesi de ele alınacak. Ben iki tarafın çıkarı doğrultusunda orta bir yol bulunacağına inanıyorum” dedi. Halen 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Ertuğrul’un kulüple 1 ya da 2 yıllık mukavele yenilemesi bekleniyor.

Kaynak : Bursahakimiyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ