Futbol

Yönetim, kaptanla masaya oturacak

Bursaspor yönetimi sözleşmesi 2020’de sona erecek Ersoy’la masaya oturmaya hazırlanırken, genç kramponun menajeri Batur Altıparmak “Her iki tarafın da çıkarına olacak bir şekilde sözleşme yenilenir” dedi.

ERTUĞRUL SICAK BAKIYOR

Bursaspor’da kaptanlığa getirilen ’un sözleşmesi 31 Mayıs 2020’de sona erecek. Yönetim genç kramponla yeni bir sözleşmeyi yapmayı planlarken bu görüşmenin önümüzdeki hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor. Ay yönetimi Ertuğrul Ersoy’un sözleşmesini uzatırken ücretinde de iyileştirmeyi amaçlıyor. Daha önce yapılan ve mevcut sözleşmenin en dikkat çekici noktası olan 2,5 milyon ’ya serbest kalır maddesi ise bu görüşmenin en önemli konusu olacak. Ertuğrul’la başkan Ay arasında geçen ayaküstü sohbette genç kaptanın sözleşme uzatma konusuna sıcak baktığını söylediği edildi.

İKİ TARAFIN ÇIKARI ÖNEMLİ

Bursaspor yönetimi Ertuğrul Ersoy’la masaya oturmaya hazırlanırken, genç kramponun menajeri Batur Altıparmak Bursa Hakimiyet’e konuştu. Ertuğrul’un mevcut sözleşmesinde yazılı maddeleri gözden geçireceklerinin altını çizen Altıparmak, “Hem oyuncumuzun hem de Bursaspor’un menfaati önemli. Sonuçta kulüp Ertuğrul’a güvendi ve kaptanlığa getirdi. elbette uzayacak. kalma maddesi de ele alınacak. Ben iki tarafın çıkarı doğrultusunda orta bir yol bulunacağına inanıyorum” dedi. Halen 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Ertuğrul’un kulüple 1 ya da 2 yıllık mukavele yenilemesi bekleniyor.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün