Bursa’dan Urfa’ya timsah eli

Esra öğretmenin çağrısı, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda Keskin Köyü’ndeki, öğrencilerin yüzünü güldürdü.

  • 24 Nisan 2018
  • 95 kez görüntülendi.
Bursa’dan Urfa’ya timsah eli

Esra öğretmenin çağrısı, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda Keskin Köyü’ndeki, öğrencilerin yüzünü güldürdü.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçesi’ne bağlı Keskin Köyü İlkokulu ve Ortaokulu’nda görev yapan Bursasporlu öğretmen Esra Yiğit’i, NİLBİAD yalnız bırakmadı.

Nilüferli İş Adamları Derneği (NİLBİAD), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çok anlamlı bir projeye imza attı… Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Keskin Köyü İlk ve Ortaokulu’nda görev yapan Bursaspor aşığı öğretmen Esra Yiğit’in yardım çağrısını karşılıksız bırakmayan NİLBİAD yöneticileri, 23 Nisan’da öğrencilerin yüzünü güldürdü.

TİMSAH YÜRÜYÜŞÜ YAPTILAR

Gönüllülerin de yardımıyla malzeme kolilerinin Keskin Köyü’ne ulaşmasıyla okulda tam bir bayram havası yaşandı… Esra öğretmen ve öğrencileri Bursaspor formalarıyla beraber tezahürat ve Timsah yürüyüşü yatılar. Gönderilen paketlerin içinde bilgisayar, projeksiyon cihazları, labaratuar malzemeleri, Bursaspor forması ve çantası, kitap ile kırtasiye malzemeleri yer aldı.

İLK BAYAN TEMSİLCİ

Aydın’nda üniversite okurken Ünitimsah’ın ilk bayan temsilcisi olan Esra öğretmenin bu anlamlı hareketi NİLBİAD yöneticilerinin da kayıtsız kalmaması ortaya bu güzel görüntüleri çıkardı. NİLBİAD Başkanı Cengiz Kaya, ‘Bursaspor aşığı Esra öğretmenimizi yalnız bırakamazdık. Dernek yöneticilerimizle birlikte eksikleri tespit edip gereğini yapmaya çalıştık’ dedi.

Kaynak : Olay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ