Bursaspor Taraftarından “Çocuk İstismarına Hayır” Protestosu!

Önce Eylül ardından da Leyla’nın vefat haberi tüm Türkiye’yi yasa boğarken, Bursaspor taraftarı da bu konuya sessiz kalmadı. Yeşil-beyazlı tribün grupları ortak hareket ederek çocuk istismarına tepki amacıyla bugün saat 19.30’da Heykel Atatürk Anıtı’nın önünde toplanma ve bir basın açıklaması yapma kararı aldı. Ortak yapılan açıklamada Bursaspor taraftarının çocuk istismarına tepki vermek amacıyla tek yürek olması gerekliliği savunuldu ve tüm yeşil-beyaz gönüllülerinin Atatürk Anıtı önüne beklendiği ifade edildi.

  • 03 Temmuz 2018
  • 43 kez görüntülendi.
Bursaspor Taraftarından “Çocuk İstismarına Hayır” Protestosu!

Önce Eylül ardından da Leyla’nın vefat haberi tüm ’yi yasa boğarken, taraftarı da bu konuya sessiz kalmadı. Yeşil-beyazlı grupları ortak hareket ederek çocuk istismarına amacıyla bugün saat 19.30’da Heykel Atatürk Anıtı’nın önünde toplanma ve bir açıklaması yapma kararı aldı. Ortak yapılan açıklamada taraftarının çocuk istismarına tepki vermek amacıyla tek yürek olması gerekliliği savunuldu ve tüm yeşil-beyaz gönüllülerinin Atatürk Anıtı önüne beklendiği edildi.

Önce Eylül ardından da Leyla’nın vefat haberi tüm Türkiye’yi yasa boğarken, Bursaspor taraftarı da bu konuya sessiz kalmadı.

Yeşil-beyazlı tribün grupları ortak hareket ederek çocuk istismarına tepki amacıyla bugün saat 19.30’da Heykel Atatürk Anıtı’nın önünde toplanma ve bir basın açıklaması yapma kararı aldı.

Ortak yapılan açıklamada Bursaspor taraftarının çocuk istismarına tepki vermek amacıyla tek yürek olması gerekliliği savunuldu ve tüm yeşil-beyaz gönüllülerinin Atatürk Anıtı önüne beklendiği ifade edildi.

#3TemmuzDünyaKızÇocuklarıGünü

Kaynak : .com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ