Bursaspor taraftarından Şahabettin Harput tepkisi..!

Bursaspor taraftarı, bir dönem Bursa Valisi olarak görev yapan ve 2011 yılında yaşanan olaylı Bursaspor-Beşiktaş maçı sonrası, birçok yeşil beyazlı taraftarın hapis yatmasına sebep olan Şahabettin Harput’un tahliye kararına sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

  • 06 Temmuz 2018
  • 32 kez görüntülendi.
Bursaspor taraftarından Şahabettin Harput tepkisi..!

taraftarı, bir dönem Valisi olarak görev yapan ve 2011 yılında yaşanan olaylı -Beşiktaş maçı sonrası, birçok yeşil beyazlı taraftarın hapis yatmasına sebep olan Şahabettin Harput’un tahliye kararına sosyal medya üzerinden gösterdi.

#AdaletBakanlığıuyumaFetöcüŞehabbettindışarda hashtag ile tepkilerini dile getiren taraftarlar, Harput’un tekrar ceza evine gönderilmesi gerektiği yönünde paylaşımlarda bulundu. -beyazlı taraftarlar, Twitter platformunda açtıkları hashtag ile Bursa Eski Valisi Şahabettin Harput’un tahliye kararına tepki gösterdi.

Bir dönem Bursa Valisi olarak görev yapan Şahabettin Harput, 2016 yılında FETÖ üyesi olduğu için ceza evine gönderilmişti. Şahabettin Harput Bursa Valisi olarak görev yaptığı 2011 yılında, Bursaspor-Beşiktaş maçı öncesi stadyum çevresinde yaşanan olaylar sonrası, birçok Bursaspor taraftarlarını cezaevine göndermiş ve yeşil beyazlı taraftarlarla ilgili ‘çapulcu grubu’ sözlerini sart etmişti. T

erör örgütü üyesi mensubu olan Şahabettin Harput’un geçtiğimiz gün, ilerleyen yaşı dolayısıyla 50 bin lira kefaletle tahliyesine karar verilmesi kamuoyunda şok etkisi yarattı. Bu tahliye kararına Bursaspor taraftarları da sert bir tepki ile karşılık verdi.

medya platformlarından, terör üyesi mensubu olan Şahabettin Harput’un tahliyesi ile ilgili tepkilerini dile getiren yeşil beyazlı taraftarlar, kararın tekrar gözden geçirilmesini istiyor. Ayrıca Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı, Şahabettin Harput’un tahliye edilmesi kararına etti.

Kaynak :HaberinAdres.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ