Taraftar

Koreografi bizim işimiz…

Koreografilere ortak akıl sonucu karar verdiklerini söyleyen Yeşil Beyazlı taraftarlar, ayrıca 3 boyutlu bir proje gerçekleştirmek için de kale arkasındaki çatı sisteminin güçlendirilmesi gerektiğini söyledi.

’un geçtiğimiz sahasında oynadığı Beşiktaş karşılaşmasında maç öncesi Yeşil Beyazlı taraftarların Teksas ve Maraton tribünlerinde yaptığı koreografi ’nin gündemine oturmuştu. AS TV’de yayınlanan Spor Özel programına konuk olarak bu muhteşem şovun kahramanları olan Enes Saygın, Zerey ve Özcan Sönmez koreografinin en özel ayrıntılarını paylaştı. Afrin’deki operasyonda devletimizin yanında olduğumuzu göstermek için böyle bir koreografi yaptıklarını dile getiren Enes Saygın, “Gerçekten Bursaspor taraftarları için gurur verici bir koreografi yaptık. 8 parça karton kullanarak yapılan bir koreografi Türkiye’de ilk oldu. Önümüzdeki maçlar için daha üst düzeyde fikirlerimiz var” diye konuştu.

Onur Zerey ise projelere önce ortak bir akıl sonucu karar verdiklerini ve ilk aşamanın bilgisayarda çizim kısmı olduğunu söyledi. Zerey, “Daha önce Stadyumu’nda denemelerimiz olmuştu. stadyumumuz ise koreografilere çok uygun bir yapıya sahip. Özellikle kale arkası tribünümüz karton şovları için çok uygun. Teksas ve Maraton’da toplamda 23 bin koltuğumuz var. Karton yerleştirme işi 2 gün sürüyor. En ufak bir tüm sistemi bozabiliyor” dedi. Özcan Sönmez ise yeni stadyumda 3 boyutlu koreografiler yapmayı planladıklarını fakat bunun için öncelikle stadyumdaki çatı sistemin kuvvetlendirilmesi gerektiğini söyledi.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün