Taraftar

Selim Kurtulan’dan Ali Ay’a tepki “Neredesin?”

Bursaspor’un en büyük taraftar grubu Teksas’ın tribün liderlerinden Selim Kurtulan genel kurulda söz aldı.

Selim Kurtulan’ın açıklaması şöyle: “Takımı küme düşürdüler, YeşilBursa’yı, voleybolu kapattılar. Mesut Bakkal’a 7 maç için 1.5 trilyon para verdiler. Otobüs icraya verildi. Kulübün tesislerinin elektrikleri kesildi. Bursaspor Tv kapandı, personel maaşları verilmedi. Artık “usta oldum” dedi çırak çıktı. Ali Ay ve saz arkadaşları nerede? Bir Sezer Sezgin’i ayırıyorum. takımını da şampiyon yaptı işte gerçek budur.

Diğerleri nerede soruyorum Bursaspor’a düşmanlık yapacağım diyen başkan seçsek bu kadar düşmanlık yapamaz. Ben hakkımı Ali Ay ve yönetimine helal etmiyorum. 68 trilyonluk çek kesti kendisine, yazık günah değil mi? Biz Ali Ay’ı 5 kişi mahkemeye verdik. Mesut Başkan buraya çıkacaksın, bizim açtığımız davanın arkasında olacaksın, eğer bu davayı geri çekersen bu kongre üyeleri sana da hakkını helal etmez. Kimsenin adamı olmadık kimsenin adamı olmayacağız biz Bursasporluyuz.

Nerede bu ’da ekmek yiyen para kazanan insanlar niye sahip çıkmıyorlar, Mestan’ı da tebrik ediyorum, bu zor günde transfer tahtasını kaldıracağım dedi bende hayırlı olsun dedim. Kendisine yok mu başka aday olacak insan, bari bu saatten sonra bu kulübe destek çıkın da bu sene çıkalım sonra da nasıl düştük sene önce şampiyon olduk inşallah gene çıkar şampiyon oluruz.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün