Timsah Arena’da öğrencilerin maç keyfi!

  • 22 Eylül 2018
  • 20 kez görüntülendi.
Timsah Arena’da öğrencilerin maç keyfi!

Öğrencilerin maçlarını stadyumda izlemesini amaçlayan ‘Askıda Bilet’ projesi, Orhaneli’den başladı. İlçede öğrenim gören 120 çocuk ilk olarak müzeleri ve kentin tarihi yerlerini gezdi, ardından - maçını Büyükşehir Belediye Stadyumunda Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu ile birlikte izledi.

Büyükşehir Belediyesi, Bursaspor, Uludağ OSB ve İl Eğitim Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz günlerde imzalanan protokolle, ilçelerde yaşayan ve daha önce hiç maça gitmemiş 2023 çocuğun Bursaspor’un maçlarına gitmesini sağlayacak proje Orhaneli’den başladı. Orhaneli Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleşen projede 120 öğrenci ’da ilk olarak müzeleri ve kentin tarihi mekanlarını gezdi, daha sonra Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu ve İlçe Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Stadyumunda Bursaspor-Başakşehir maçını izledi.

Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, “Çok anlamlı bir proje. Bu projeye destek vermekten dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Bursaspor’umuzun maçını çocuklarımızla izlemek bizim için ayrı bir keyif oldu. Projede emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

Kaynak : enBursa

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ