Yeşil Bursa

Kendinize gelin beyler..!

Yeşil Bursa’da Başkan Cem Öztürk, dün sahaya indi, oyuncularından fedakârlık istedi.

OLAY GAZETESI HABER PORTALI

Olay Gazetesi,Olay,Bursa Haberleri,Bursa,Bursaspor,Güncel,Magazin
Kendinize gelin beyler!
05-10-2017 04:00:00

Yeşil Bursa’da Başkan Cem Öztürk, dün sahaya indi, oyuncularından fedakârlık istedi.

Kendinize gelin beyler!
Alt sıralara demir atan yeşil beyazlılarda Başkan Öztürk “Toparlanın artık. Bizler yönetim olarak bir dediğinizi iki etmemeye çalışıyoruz. Mücadele edin, savaşın ve kendinizi gösterin” dedi.

Bursaspor’un 3. Lig 2. Grup’taki pilot takımı Yeşil Bursa’da yönetim, Yeni Orduspor maçı öncesi dün takımı ziyaret etti.

Başkan Cem Öztürk, yöneticiler Murat Arslan ve İhsan Arslan’ın katıldığı ziyarette oyuncularını etrafına toplayan Öztürk, ikazlarda bulundu. Ligin ilk 6 haftasında sadece 1 galibiyet çıkaran ve alt sıralara demir atan oyuncularından artık fedakârlık yapmalarını isteyen Başkan Öztürk, cumartesi günü oynanacak Yeni Orduspor maçıyla birlikte çıkış beklediğini belirtti.

EMEK VERİYORUZ KARŞILIĞI YOK

Başkan Cem Öztürk oyuncularına şöyle konuştu: “Sahada bize yakışmayan bir görüntü var. Sizler Türkiye’nin en büyük şehir kulübünün futbolcularısınız. Burası Bursaspor’un pilot takımı. Her takım yenilir. Fakat önemli olan sahada birşeyler yapmaktır. Toparlanın artık. Ben sizden bunu bekliyorum. Bizler yönetim olarak bir dediğinizi iki etmemeye çalışıyoruz. Çıkın mücadele edin, savaşın ve kendinizi gösterin. Emek veriyoruz fakat karşılığı yok. Benim de bu durum zoruma gidiyor. Sizlerden başka bir beklentimiz yok.

FUTBOLCU DOĞRU YAŞAMALI

Başkan Cem Öztürk’ün ardından sportif direktör Murat Şengül söz aldı. Şengül, “Yeni bir takımız. Saha içerisinde sıkıntıların olması normal. Ancak artık birşeyler göstermemiz gerekiyor. Futbolcu ilk olarak doğru yaşayacak. Kendine bakacak ve gayret gösterecek. Doğru yaşamayı bilmeyen futbolcuları görüyoruz. Sizler kaliteli oyuncularsınız. Biz bunu görmek istiyoruz. Neler yapabileceğinizi çok iyi biliyoruz. Çıkın bu kulüp için ne gerekiyorsa onu yapın. Bugün herkes gider ama gittiğiniz yere iz bırakmak önemlidir” dedi.

OLAY TV’nin canlı yayınına da katılan Yeşil Bursa Başkanı Cem Öztürk, Beytullah Süat’ın sorularını yanıtladı. Öztürk, Yeni Orduspor maçıyla birlikte çıkışa geçeceklerini belirtti.

Kaynak : Olay

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün