Yönetim

Ali Ay suskunluğunu bozdu..!

Suskunluğunu bozan Ali Ay, “Artık kenetlenme zamanı” derken, “O maçı ve sonrasını konuşursak işin içinden çıkamayız. ’u kavga dövüş değil birliktelik kurtaracak. Aynı senaryoları tekrarlarsak kaybeden biz oluruz” ifadelerini kullandı.

KENETLENMEMİZ LAZIM

Çaykur Rizespor maçı sonrası taraftarın evine giderek istifa çağrısında bulunduğu Bursaspor Başkanı Ali Ay, mayıs ayında olağanüstü kongre kararı aldığını açıklamasından sonra ilk kez Bursa Hakimiyet’e konuştu. Hem yönetim hem teknik heyet hem de olarak yaşanılan olayı atlatacaklarını söyleyen Ali Ay, “O maçı ve sonrasını konuşursak işin içinden çıkamayız. Bizim geçmişe değil, geleceğe odaklanmamız lazım. Bursaspor’u kavga dövüş, değil birliktelik kurtaracak. Aynı senaryoları tekrarlarsak kaybeden biz oluruz. Onun için camiamızı kenetlenmeye ve sağduyulu olmaya çağırıyorum. Elbette zamanı gelince konuşacağım. Ama şimdi sadece kalan maçlarımıza ve takımıma odaklandık. Camiamızdan ricam, onların da takımın yanında olmalarıdır. Bu zorluğu birlikte atlatacağız” dedi.

TAKIMI AYBABA KURDU

Teknik direktör Samet Aybaba’nın sonuna kadar arkasında olduğunu belirten Ali Ay, “Bu takımı Samet Aybaba kurdu. başında takımın başında o vardı. Ben Samet Hocamın sonuna kadar arkasındayım. değişikliğinin bizleri nerelere götürdüğünü geçmişte hep birlikte gördük.” diye konuştu. , Kulüpler Birliği ve Bankalar Birliği olarak ortak toplantı yaptıklarını söyleyen Ali Ay, “Acı reçete yolda. Yapılandırmada faiz oranı daha belli olmadı. Önümüzdeki hafta Berat Albayrak bakanımızdan randevu talep edeceğiz. Kulüplere bir denetçi atanacak. Kimse havaya para saçamayacak. Borcumuz olmasa aslında tam şampiyon olmalık bir ortam doğacak. Kulüpler belki önümüzdeki yıl 35-40 milyon lira ile işi çevirmeye çalışacak” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün