Bozdemir “Sizlerin sözünü dinleyeceğiz”

Olağanüstü Divan Kurulu başkan adayları ve yönetim kurullarının yanı sıra 112 Divan üyesinin katılımı ile Timsah Arena’da yapıldı.

  • 14 Mayıs 2018
  • 103 kez görüntülendi.
Bozdemir “Sizlerin sözünü dinleyeceğiz”

Olağanüstü Divan Kurulu başkan adayları ve yönetim kurullarının yanı sıra 112 Divan üyesinin katılımı ile Timsah Arena’da yapıldı.

Üçüncü sırada konuşan Başkan Adayı Ahmet Bozdemir şunları söyledi; “Sizler gibi değerli isimler önünde bu konuşmayı yapmak büyük onur verici. Başkan her kim olursa olsun biz armanın yanındayız. Kazanırsak iyi işler yapacağız, kaybedersek de desteğimizi sürdüreceğiz. Biz sizlerden öyle gördük, öyle öğrendik. Sonradan Bursasporlu olunmaz. Bizler doğuştan Bursasporluyuz. İyi veya kötü fark etmez, her zaman Bursaspor’un yanındayız. Kötü günde adaylık açıkladık. Sağda solda konuşmak yerine, ‘Biz adayız’ dedik. Yönetim kurulumuz hepsi sektörlerinde en iyi olmayı hak eden insanlar.

Yoğun bir süreç geçirdik. Taşın altına elimizi nasıl koyarız diye yola başladık. Sabaha kadar toplantı yaptık, yapmaya da devam edeceğiz” dedi. Bozdemir daha sonra yönetim kurulundaki isimleri tanıtarak konuşmasına şöyle devam etti: “Birçok derneğin ziyaretine gittik. Bizleri karşıladıklarında ne kadar büyük bir camianın parçası olduğunu anladık. Altyapıya bağışı hiç düşünmeden yaptık. Konu Bursaspor’un menfaati olunca düşünmeyiz.

Birçok projemiz var. Her açıdan tatmin edici projemiz var. İçiniz rahat olsun. Ama en önemlisi sizlerin sözünü dinlemek olacak.

Biz bu borçtan korkmuyoruz. Gereken neyse yapacağız. Ben de gereken desteği vereceğim. Pablo Martin Batalla’nın kalması yönünde çalışmalarımız var. Yönetimimizde yer alan Erkan Kamat abimiz de yardımcı olacak. Ayrıca Özlüce Tesisleri’ni İbrahim Yazıcı Tesisleri olarak değiştirmek istiyoruz. Kimse vefa borcunu ödeyemedi. Biz de bu çalışmayı yaptık.”

Kaynak : Bursa.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ