BTSO Bursaspor’un yanında

Yeşil beyazlı yöneticiler, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür ziyereti gerçekleştirdi.

  • 25 Temmuz 2018
  • 36 kez görüntülendi.
BTSO Bursaspor’un yanında

Yeşil beyazlı yöneticiler, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür ziyereti gerçekleştirdi.

yönetim kurulu üyeleri, iş dünyasının çatı kuruluşu Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’na () yeşil beyazlı kulübe katkılarından dolayı teşekkür etti.

Ziyarette, yönetim kurulu üyeleri Enver Kumova ve Görkem Akbaş ile birlikte Teksaslı Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz de yer aldı.

BTSO yönetim kurulu üyesi Hasan Gürses, yönetim kurulu üyeleri Alparslan Şenocak ve Haşim Kılıç’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Bursaspor’un kentin en önemli değerleri arasında olduğunu söyledi.

ÖNEMLİ DESTEKLERİ VAR

Bursa iş dünyası olarak Bursaspor’a destek vermeyi sürdüreceklerini kaydeden Gürses, “Yeşil beyazlı takımımızın her zaman yanında yer aldık. Kulübümüzün başarısı için her zaman ve her yerde omuz omuza olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bursaspor Üyesi Enver Kumova ise, “BTSO, Bursaspor’a her konuda maddi ve manevi destekte bulunuyor. Ulaşım, loca kiralaması, forma ve çanta gibi desteklerinin yanı sıra geçtiğimiz sene yaptığımız kareografi çalışmamızda BTSO’nun önemli destekleri oldu.

Her zaman Bursaspor’un yanında olan BTSO Başkanımız Sayın İbrahim Burkay’a bizleri yalnız bırakmadığı için teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Kaynak :

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ