Yönetim

Bursaspor başkan adayı Mesut Mestan’dan flaş sözler!

Bursaspor Başkan adayı Mesut Mestan, bugünkü kongre öncesi, "Bizim güvencemiz Bursasporlu oluşumuz ve hizmet aşkıyla yanıp tutuşmamızdır. Gerisini de Allaha bırakıyoruz. Heyecan getirecek teknik direktör ve futbolcularla görüşüyoruz. Yetki elimize geçince hepsini halledeceğiz" dedi. Mestan, mevcut başkan Ali Ay'la ilgili ise, "Kendisi futbolcuları satıp, paranın yarısını kulübe yarısını da kendisine alacağını yüzüme söyledi" dedi.

Bursaspor adayı Mesut Mestan, bugünkü kongre öncesi, “Bizim güvencemiz oluşumuz ve hizmet aşkıyla yanıp tutuşmamızdır. Gerisini de Allaha bırakıyoruz. Heyecan getirecek teknik direktör ve futbolcularla görüşüyoruz. Yetki elimize geçince hepsini halledeceğiz” dedi. Mestan, mevcut başkan Ali Ay’la ilgili ise, “Kendisi futbolcuları satıp, paranın yarısını kulübe yarısını da kendisine alacağını yüzüme söyledi” dedi.

Bursaspor’da Olağanüstü Genel Kurul bugün yapılıyor. Yeterli çoğunluğun sağlanmasının çok zor olduğu kongre öncesi tek başkan adayı Mesut Mestan önemli açıklamalar yaptı.

Mestan şunları söyledi: “Ben buraya gelen herkese teşekkür ederim. Ateşten gömleği giydik. Ama ağlanma edebiyatı yapmayacağız. Herkese ihtiyacımız var. Bursa’ya ihtiyacımız var. Buraya yönetmeye değil, buranın hizmetkarı olmaya geliyoruz.

Bursaspor’u ’e taşımak için hepinizin desteğine ihtiyacımız var. Bundan sonra layık olduğumu ’e geri döneceğiz. Tek hedefimiz . Olmazsa olmazımız . Başka konularla gereksiz işlerle gündemi bulandırmayalım. Aile içindeki kavgamızı dışarıya yansıtmayalım. Dışarda kötü duruyoruz ve futbolcular da gelmekte zorlanıyor.

“GERİSİNİ ALLAHA BIRAKIYORUZ”

“Finansman olarak şu an konuşmak istemiyorum. İlk hedefimiz UÇK’yı açtırmak sonra da ’de transfer tahtasını açtırmak. Ondan sonra da transferlere başlamak. Kaynak konusuna gelirsek, yapınca görürsünüz. Biz kendimize güveniyoruz. Kendi bütçemizle de destek vereceğiz. Belirlediğimiz rakam var. Bizim güvencemiz Bursasporlu oluşumuz ve hizmet aşkıyla yanıp tutuşmamızdır. Gerisini de Allaha bırakıyoruz. Allah yardım eder.”

“GÖRÜŞTÜKLERİMİZ VAR”

‘Teknik direktör ve transferi ile görüştüğünüz isimler var mı?’ sorusuna Mestan şu cevabı verdi: “Evet oluyor. Yüz yüze görüştüklerim var, telefonla görüştüklerim var. Ama sonuçta yetkili olmadığımız için sonuçlandıramıyoruz. Havuz sistemi ve alternatifler oluşturuyoruz. Lige ve Bursaspor’a heyecan getirecek isimler olacak, biz öyle düşünüyoruz.”

“ALİ AY YÜZÜME SÖYLEDİ”

“Ali Ay bana oyuncuları satmak istediğini söyledi. Ben böyle doğru olmayacağını söyledim. ‘Yarısını kulübe vereceğim yarısını da kendime alacağım’ dedi. Biz de dönemeyiz dedim böyle. Sonra da bir şey demedi. Sessiz kaldı. Yüzüme böyle bir şey söyledi. Daha satılmış futbolcu yok. Bence satmayacaktır. Ali Başkan kendisine yakışanı yapacaktır”

Kaynak
enBursa
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün