Yönetim

Bursaspor-Göztepe arasında gün ve saat savaşı..!

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil Bursaspor Başkanı Ali Ay'a pazar günü oynanacak maçın Erzurumspor maçıyla birlikte başlamasını ve pazartesi gününe alınmasını teklif etti. Sepil'in bu talebine Ali Ay'dan 'Hayır' yanıtı geldi. Ali Ay, TFF'ye de "Saat ve gün değişikliğini asla kabul etmiyorum" dedi.

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil Başkanı Ali Ay’a pazar günü oynanacak maçın Erzurumspor maçıyla birlikte başlamasını ve pazartesi gününe alınmasını teklif etti. Sepil’in bu talebine Ali Ay’dan ‘Hayır’ yanıtı geldi. Ali Ay, ’ye de “Saat ve gün değişikliğini asla kabul etmiyorum” dedi.

Göztepe ile kader maçına çıkacak Bursaspor’da Başkan Ali Ay Sarı Kırmızılı kulübün başkanı Mehmet Sepil’den gelen maç günü değişikliği talebine sert yanıt verdi. Önceki gün Göztepe Başkanı Mehmet Sepil’in telefonla Bursaspor Başkanı Ali Ay’ı aradığı ve ’in 33’üncü haftasında 19 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da ’da oynanacak maçın 20 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de Erzurumspor-Fenerbahçe maçıyla aynı saatte başlamasını teklif ettiğini, hatta bu konudaki isteklerini Futbol Federasyonu’na da ilettiğini söylediği öğrenildi. Bu beklenmedik talep karşısında hayli öfkelenen Ali Ay’ın Mehmet Sepil’e kesinlikle böyle bir değişikliğin söz konusu olamayacağını, tüm planlarını pazar gününe göre yaptıklarını söylediği edildi. Ali Ay’ın Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yetkili kişilerle de yaptığı görüşmede, “Göztepe’nin maçla ilgili bir değişiklik talebi olmuş. Ben kesinlikle bunu kabul etmiyorum. Bütün sezon cuma ve pazartesi gün oynadık. Bursa bir sanayi şehri ve biz Göztepe maçımızı pazar günü oynayacağız. Saat ve gün değişikliğine kesinlikle hayır diyorum” dediği belirtildi.

Kaynak
Bursahakimiyet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün