Yönetim

Bursaspor taraftarı Atatürk Stadı’nda maç izleyecek

Mustafa Bozbey 'Digitürk'le anlaşırsak Bursaspor'un dışarıdaki maçlarını Atatürk Stadı'nda dev ekran kurup taraftarımıza izletmek istiyoruz' dedi.

Mustafa Bozbey ‘Digitürk’le anlaşırsak ’un dışarıdaki maçlarını Stadı’nda dev ekran kurup taraftarımıza izletmek istiyoruz’ dedi.

Nilüfer Bursasporlu İş Adamları Derneği (NİLBİAD) Büyükşehir Belediyesi Adayı Mustafa Bozbey ve Nilüfer Belediyesi Başkan Adayı Turgay Erdem’i söyleşide konuk etti.Bursaspor taraftar derneklerinin, taraftarların yer aldığı söyleşide, NİLBİAD Başkanı Cengiz Kaya, ‘Böylesine önemli bir gece bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim’ dedi.Daha sonra söz alan Turgay Erdem, ‘Ben doğma büyüme Bursalıyım, Bursaspor’a gönül veren bir taraftar ve kongre üyesiyim. Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bunlar bizim görevimiz’ dedi.Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ise önemli açıklamalarda bulundu.

MİLLİ MAÇ VERİLMİYOR

Bozbey ‘Bursaspor sadece futbol takımı değildir. Basketbolda şampiyonluğu garantiledik gibi.Diğer branşların da olması kazım. İlçelere verebilirsiniz. Bursaspor Nilüfer gibi, Bursaspor Osmangazi gibi takımlar oluşturulmalı. Bursaspor okulu olması lazım. Her ilçede olmalı. Bursaspor’un borçları ile ilgili sorunları var. Projeler üretilmeli ve harekete geçilmeli. Bursaspor’un stadı yanlış yere yapıldı. Hala bitmedi.

maç dahi verilemiyor.  Bizim eski stadımızda anılarımız vardı. Digitürk’le anlaşırsak Bursaspor’un dışarıdaki maçlarını Atatürk Stadı’nda dev ekran kurup taraftarımıza izletmek istiyoruz. Bunun gerçekleşmesi mümkün mü onu soracağız.’ dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün