Bursaspor TV Kapatılıyor..!

Bursaspor Başkanı Ali Ay, dün Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında gündeme gelen kulüp televizyonlarının kapatılması fikriyle ilgili Bursa Hakimiyet’e açıklamada bulundu. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Bursaspor TV’nin de aralarında bulunduğu kulüp televizyonlarının giderlerinin çok olması sebebiyle kapatılmasının gündeme taşındığını belirten Ali Ay, toplantıda “Ben hazırım” yanıtını verdiğini söyledi.

  • 17 Ağustos 2018
  • 15 kez görüntülendi.
Bursaspor TV Kapatılıyor..!

Başkanı Ay, dün Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında gündeme gelen kulüp televizyonlarının kapatılması fikriyle ilgili Hakimiyet’e açıklamada bulundu. Beşiktaş, , ve TV’nin de aralarında bulunduğu kulüp televizyonlarının giderlerinin çok olması sebebiyle kapatılmasının gündeme taşındığını belirten Ali Ay, toplantıda “Ben hazırım” yanıtını verdiğini söyledi.

Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’la Harun Tekin konusunu konuşmadıklarını belirten Ali Ay, “Fikret başkan oyuncu almayacağını söylemişti. Bu söyleminin arkasında duruyor” ifadelerini kullandı. Bursaspor Başkanı Ali Ay, Udinese ve Atalanta’nın Aziz Behich’e resmi teklif yaptığı iddialarına ilişkin olarak da, “Beni arayan kimse olmadı. Kulübe de ulaşmış bir teklif yok. Menajerler soruyor ama ciddi bir durum söz konusu değil” dedi.

Kaynak : Bursahakimiyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ