Bursaspor’da Divan Seçimi 26 Haziran’da

Bursaspor Divan Kurulu Olağan Seçimli Toplantısı 26 Haziran Salı günü saat 19.00’da Büyükşehir Belediye Stadı Toplantı Salonu’nda aşağıdaki gündemle gerçekleştirilecektir.

  • 09 Haziran 2018
  • 83 kez görüntülendi.
Bursaspor’da Divan Seçimi 26 Haziran’da

Bursaspor Divan Kurulu Olağan Seçimli Toplantısı 26 Haziran Salı günü saat 19.00’da Büyükşehir Belediye Stadı Toplantı Salonu’nda aşağıdaki gündemle gerçekleştirilecektir.

Seçimli Divan Kurulu’na katılacak olan ve oy kullanabilir/oy kullanamaz durumunda olan Divan Kurulu üyelerimizin isim listeleri aşağıda yer almaktadır.

Divan Kurulu seçiminde, Kurulu, Kurulu, Denetleme Kurulu asıl ve yedek üyeleriyle, Futbol Federasyonu asıl ve yedek delegeleri oy kullanamayacaklardır.

Ayrıca bir takvim yılı (2017) içerisinde gerçekleşen hiçbir toplantıya katılmayanlarla birlikte aidat borcu nedeniyle üyeliği askıda bulunanlar ve askı süresi tamamlanmayanların da tüzüğümüz gereği Seçimli Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda oy kullanma ve aday olma hakları bulunmamaktadır. Söz konusu üyelerin seçme ve seçilme hakları, Divan Kurulu seçiminden sonra iade olunur.

Tüzüğümüzün 38.1 maddesi gereği, resmi sitemizde yer alan Seçimli Divan Kurulu Toplantısı’yla ilgili ilandan itibaren7 gün içerisinde listeye itirazı olanlar, itirazlarını Seçme Siçil Kurulu’na başvurmak suretiyle yapabilirler.

Divan Kurulu başkan adayları 23 Haziran 2018 Cumartesi günü 13.00-15.00 saatleri arasında, bir başkan, bir yazman, üç üye olmak üzere beş asıl ve beş yedekten oluşan listelerini İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde Divan Başkanlık Kurulu’na teslim edeceklerdir.

Birden fazla aday çıkması durumunda başkan adayları, seçimde uygulanacak yöntemlerle ilgili ortak düşüncelerini bir tutanakla, seçim günü Seçim Divan Kurulu’na teslim edeceklerdir.

Seçimde kullanılacak oy pusulalarını adaylar kendileri hazırlayacaklardır.

Gündem

1-Açılış

2-Seçimli Divan Genel Kurulu Başkanı ve iki üyenin belirlenmesi.

3-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı.

4-Başkan Adaylarının Konuşmaları.

5-Seçimler.

6 -Kapanış.

DİVAN KURULU ÜYE KATILIM LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ