Yönetim

Bursaspor’da gözler Ali Ay’ın yapacağı açıklamada..!

Bursaspor'da kulübe ait iki araziyi başkan Ali Ay'ın alacaklarına mahsuben devralmasının yankıları sürüyor. Büyük tepki toplayan bu durum hakkında yönetim kurulu bugün devir işleminin gerekçeleri hakkında bir basın açıklaması yapacak.

Bursaspor’da kulübe ait iki araziyi başkan Ay’ın alacaklarına mahsuben devralmasının yankıları sürüyor. Büyük toplayan bu durum hakkında yönetim kurulu bugün devir işleminin gerekçeleri hakkında bir basın açıklaması yapacak.

Bursaspor’da krize dönüşen başkan Ali Ay’ın kulübe ait iki taşınmazı alacaklarına karşın devralmasının yankıları sürer-ken, gözler bugün yapılacak açıklamaya çevrildi. Kulüpten yapılan bilgilendirmede gündemdeki konularla ilgili bugün saat 16.00’da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde basın toplantısı yapılacağı duyuruldu. Bu açıklamanın hazırlığı kapsamında dün sabah erken saatlerden itibaren başkan Ali Ay’ın fabrikasında ve tesislerde toplantı üzerine toplantı yaptı.

Ali Ay’ın alacaklarına karşın devrini yaptığı iki taşınmaz hakkında ara-larında Bursaspor eski başkanlarından Levent Kızıl’ın da yer aldığı Beyazlı camianın önemli isimleri tepkilerini dile getirdi. 224 ve Bursaspor Gönüllüleri Derneği de 6 avukatın imzasıyla yayınladığı bildiride taşınmazların başkan Ali Ay’ın alacaklarına mahsuben kulüp kasasına yeni bir nakit akışı sağlanmaksızın yapılan satışın kulüp menfaatlerine aykırı olduğunu ileri sürdü.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün