Yönetim

Bursaspor’da kısa zamanda çok şeyler değişti

Erkan Aydemir 'Alanyaspor mağlubiyeti sonrası oyuncuların durumu oldukça kötüydü. Şuan herşey yolunda. Keyifler yerine geldi. Mesut Hoca'nın takıma ciddi bir dokunuşu oldu.' dedi.

Erkan Aydemir ‘Alanyaspor mağlubiyeti sonrası oyuncuların durumu oldukça kötüydü. Şuan herşey yolunda. Keyifler yerine geldi. Mesut ’nın takıma ciddi bir dokunuşu oldu.’ dedi.

Bursaspor Şube Sorumlusu Erkan Aydemir, kalan 7 haftayı iyi değerlendireceklerini söyledi. Mesut Bakkal’ın takıma hava getirdiğini eden Aydemir ‘ bir süreç başladı. İnşallah alnımızın akıyla bu işten çıkacağız. Alanyaspor mağlubiyeti sonrası oyuncuların durumu oldukça kötüydü. Ancak 1-2 günde çok şeyler değişti. Şuan herşey yolunda. Keyifler yerine geldi. Mesut Hoca’nın takıma ciddi bir dokunuşu oldu. maçıyla galibiyetlerin geleceğine inanıyorum’ diye konuştu.

SAHAYA ODAKLANDIK

Oyuncularla görüşmeler yaptıklarını da ifade eden Erkan Aydemir ‘Bir sorunlar vardı. Bunları çözmeye gayret gösteriyoruz. Sağolsun, futbolcularda anlayış gösterdi. Artık tamamen sahanın içine odaklanmış durumdayız. oldukça enterasan bir hal aldı. Biz kendi işimizi kendimiz göreceğiz. Trabzonspor’u yenersek eğer o moralle iyi işler yapabiliriz. Böyle bir galibiyete çok ihtiyacımız var’ dedi.

Kaynak
Olay
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün